Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
MSI Interceptor DS B1 - recenzja myszy
26-05-2017, 22:26 | 634 x przeczytano | GuLIVEr

Do moich rąk niedawno trafiła optyczna mysz gamingowa MSI Interceptor DS B1. Poczynając od najciekawszej funkcji, przenieśmy się do jej wnętrza. Po przekręceniu i wysunięciu klapki zabezpieczającej, ukazuje nam się 8 odważników o wadze 2,4 g każdy, dzięki którym możemy kontrolować i swobodnie zmieniać wagę myszki. Chyba każdy skojarzy ten proces z ładowaniem Magnuma 44. Jest do bardzo przydatna funkcja i mogę śmiało rzec, że doskonale wspomaga system DPI. W samym użytkowaniu MSI Interceptor DS B1 jest wygodnym i mocno dostosowanym do dłoni gracza sprzętem. Doskonale układa się w dłoni, a przyciski funkcyjne nie są mikroskopijne i gdzieś poukrywane, mało tego, boczne części myszki jak i boczne klawisze, są skonstruowane tak by tworzyły materiał antypoślizgowy. Wygodne 2 główne przyciski są dostosowane nawet do małych dłoni. Ich martwa strefa jest znikoma i można ich użyć w całym obrębie przycisku, ale nie ma co się martwić o przypadkowe użycie któregoś z nich. MSI Interceptor DS B1 jest myszą przewodową i z komputerem łączy ją kabel z pozłacaną końcówką USB. Wizualnie sprzęt prezentuje się naprawdę bardzo dobrze i potrafi ucieszyć się tylko dłoń, ale i oko. Dookoła oświetlona jest kolorem czerwonym, ale podświetlone logo na tylnej stronie myszki sprawia wrażenie potęgi trzymanej w dłoni.

MSI Interceptor DS B1 śmiało mogę polecić graczom, którzy cenią sobie każdy szczegół w tego typu sprzętach. 


Informacje dodatkowe:
 

Powiązane linki:
 
Recenzja myszki

 
 


 
26-05-2017, 23:48 | Soszi | Komentarzy w sumie: 6
Super recenzja ! szkoda tylko ze myszka jest profilowana :< co leworęczni mają poczynić </3


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...