Valkiria Network - Artykuły > Literatura > Laurent

http://valkiria.net/index.php?type=special&area=14&p=articles&id=15128


Laurent
 20-06-2009, 15:34
 Sysia144
 3879 x przeczytano

Laurenta poznajemy, kiedy to wraz z Jamesem i Victorią przybywają do Forks. Wraz z nimi wracał wtedy, gdy usłyszeli, że Cullenowie rozgrywają mecz bejsbola. Zmienili kurs i ruszyli w ich stronę. Wampir trzymał się z Jamesem wyłącznie z wygody.

Laurent był wysokim brunetem. Był dosyć muskularny, ale nie bardziej niż Emmett. Różnił się od Cullenów przede wszystkim barwą oczu – jego lśniły szkarłatem. W książce Bella określa go mianem najbardziej urodziwego z trójki przybyszów. Co do jego wieku, to wiemy tylko, że został przemieniony około 300 lat temu.

Laurent był tchórzem. W sytuacji, kiedy James czyhał na życie Belli, wycofał się do innej rodziny wampirów, mieszkających koło Denali. Spędził tam około pół roku. Potem wrócił do Forks i ku nieszczęściu Belli spotkał ją na „łące Edwarda”. Do Forks ponownie przysłała go Victoria, ponieważ chciała ona, by zemścił się na Edwardzie, zabijając jego ukochaną tak, jak on zabił Jamesa. Jednak Laurent nie dokończył swojej misji. Zginął z ręki wilkołaków w połowie drugiego tomu.

Autor: Sylwia „Sysia144” Gąsiorowska
Redakcja: Michał „Wiewiór” Musiał

Informacje dodatkowe:
 

Komentarze:


 
23-06-2009, 14:06 | Olik_21 | Komentarzy w sumie: 115
Fajne ^^Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.