Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Najciekawsze premiery tygodnia #3
03-10-2017, 13:16 | 368 x przeczytano | Silaz
Kolejny tydzień, kolejne premiery. Zapraszam do zapoznania się z tytułami, które w tym tygodniu ujrzą światło dzienne w naszym kraju.

Poniedziałek, 2 października:

theHunter: Call of the Wild - konsolowe wydanie najlepszego na rynku symulatora łowiectwa. W wersji na PC gra zdobyła szereg świetnych ocen, a port na konsole nie odbiega od swojego pierwowzoru. Polecam wszystkim fanom odstrzeliwania zwierzyny.

 

Wtorek, 3 października:


Forza Motorsport 7 - dziesiąta część serii, a siódma z dopiskiem motorsport to flagowy tytuł Xboxa, który od niedawna gości też na PC z systemem Windows 10. Ponad 700 samochodów do wyboru robi wrażenie. Fanom gier wyścigowych nie trzeba mówić nic więcej, a niezdecydowanych mogę szczerze zapewnić, że nie pożałują. 

Dragon's Dogma: Dark Arisen - kolejny reedycja gry na konsole nowej generacji. Trzecioosobowy fantasy RPG, w którym przyjdzie nam walczyć ze złem. Mimo iż premiera na wcześniejszej generacji odbyła się 4 lata temu to ci, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tytułem, mają teraz do tego dobrą okazję.

 

Czwartek, 5 października:


Raw Data - ta szybka gra akcji FPP przeznaczona dla graczy korzystających z gogli wirtualnej rzeczywistości. Jest to jedna z najładniejszych gier VR, a gracze oprócz singleplayer mają otrzymać też co-opa.

 

Piątek, 6 października:


Mushroom Wars 2 - druga część RTSa, w którym przyjdzie nam poprowadzić grzybową armię. Pierwsza część została przyjęta bardzo entuzjastycznie, a jej prostota i przyjemność czerpana z rozgrywki są naprawdę satysfakcjonujące. Wszyscy fani szybkich i dynamicznych potyczek, którym nie przeszkadza świat gry, na pewno odnajdą się w grze bez problemu.

 


Informacje dodatkowe:
 

 


 
03-10-2017, 15:59 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4674
Mnie zainteresowało theHunter: Call of the Wild. Zapowiada się nieźle bo graficznie wygląda niesamowie. Zobaczymy jak z grywalnością bo właśnie mi się instaluje :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...