Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
AutoBoty z PRL: makieta z klocków COBI
23-12-2017, 21:06 | 6269 x przeczytano | ARTUT

W ramach odrobiny rozrywki i przerwy przy budowie drugiej z pięciu części wielkiej makiety osiedla z okresu PRL, postanowiłem stworzyć model Transformera - SyrenoBota nawiązując do nowej serii "Legendarne Auta PRL" z klocków COBI (więcej o tej serii na stronie: http://autakolekcja.pl/)

Jako scenografii użyłem znanego już z poprzedniego projektu, dużego bloku mieszkalnego oraz wielkiej reklamy sklepów PEWEX, która ma być wykorzystana jako ściana innego budynku.

Makieta przedstawia zebranie AutoBotów z ich przywódcą SyrenoBotem, za strerami którego zasiada pan Władek, pracownik Fabryki Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu. Robotnik jest jednocześnie przywódcą lokalnej komórki NSZZ Solidarność, która walczy z Komuną. 

SyrenoBot zaprosił na wiec znajome samochody: Trabanty, Maluchy, Polonezy oraz inne Syrenki. Pojawiło się także kilka elektrycznych Melexów.

Autobot ma ruchome stawy,więc można go układać w różnych pozycjach. Stawy można blokować, więc istnieje możliwość ułożenia SyrenoBota w dowolnej pozycji.

Autor: Artur "ARTUT" Machlowski

 

Makieta została przygotowana w całości z klocków COBI.
Użyte zostały m.in. modele z serii "Legendarne Auta PRL".
 


Informacje dodatkowe:
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.