Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Rosalie Hale
28-04-2009, 18:55 | 4137 x przeczytano | Ferrara
Rosalie poznajemy jaką piękną, bardzo negatywnie nastawioną do Belli blondynkę. Więcej informacji o tej dziewczynie dowiadujemy się z trzeciej części sagi, kiedy to Rosalie opowiada Belli historię swojego życia.

Rosalie urodziła się w 1915 roku. Mieszkała w Rochester z rodzicami i dwoma młodszymi braćmi. Rodzice Rose byli typowymi przedstawicielami klasy średniej. Ojciec pracował w banku, a matka zajmowała się domem i dziećmi. Dziewczyna marzyła o dużym domu ze służbą i nie widziała żadnych powodów, dla których jej marzenia miałyby się nie spełnić. Rosalie nie mogła się doczekać, kiedy będzie miała męża i własne dzieci.

Rodzice myśleli o podniesieniu swojej pozycji w hierarchii. Chcieli doprowadzić do tego, aby ich córka poślubiła Rayce’a Kinga II, pochodzącego z najbogatszej i najbardziej wpływowej rodziny w mieście. Pierwsze spotkanie młodych zorganizowała matka. Po dwóch miesiącach zostały ogłoszone zaręczyny. Tydzień przed ślubem, gdy Rose wracała od swojej przyjaciółki Very, spotkała pijanego Rayce’a w towarzystwie czwórki mężczyzn. Dziewczyna została poniżona i pozostawiona na lodowatym chodniku czekając na śmierć. Mężczyźni myśleli, że nie żyje. Upokorzoną dziewczynę znalazł doktor Cullen, który postanowił ją „uratować”. Rose miała mu to za złe. Nigdy nie lubiła Carlisa, Esme ani Edwarda – zazdrościła im, że są piękniejsi od niej. Przemiana natury Rosalie dokonana została w 1933 roku. Niedługo po niej dziewczyna postanowiła się zemścić na mężczyznach, przez których cierpiała. Pomimo że zabiła ich wszystkich, nie spróbowała ani kropli krwi. Zależało jej na tym, by żadna część ich ciała nie znalazła się w niej. Pierwszymi ofiarami stała się czwórka przyjaciół Rayce’a. Rosalie pragnęła, aby jej były narzeczony zdawał sobie sprawę, że morderca przyjdzie i po niego. Kiedy przyszła kolej na Kinga II, dziewczyna ubrała się w suknie ślubną. Osiągnęła cel, który planowała. Chłopak doznał szoku. Nigdy więcej Rose nie zabiła człowieka.

Autor: Marta „Ferrara” Nicpoń
Redakcja: Michał „Wiewiór” Musiał

Informacje dodatkowe:
 

 


 
03-05-2009, 14:17 | Diana | Komentarzy w sumie: 69
Podoba się;p


 
02-05-2009, 17:36 | Olik_21 | Komentarzy w sumie: 115
Super :)


 
01-05-2009, 15:18 | BlackEvil | Komentarzy w sumie: 60
fajny opis brawo


 
29-04-2009, 14:05 | NOTplastic | Komentarzy w sumie: 63
Świetne !


 
29-04-2009, 13:54 | Cullanna | Komentarzy w sumie: 24
Ciekawie opisane;)


 
29-04-2009, 07:41 | Kaoru9 | Komentarzy w sumie: 1
Brawo:)


 
28-04-2009, 22:04 | Agunia437 | Komentarzy w sumie: 139
Wow. Jedno wielkie Wow.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.