Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Afgańskie Piekło - recenzja książki
13-01-2017, 22:24 | 1761 x przeczytano | GuLIVEr

Kolejne świetne wydanie autorstwa Thomasa W. Younga, gdzie za publikację odpowiada wydawnictwo Wołoszański. Idealne połączenie dwóch konkurujących ze sobą stylów. Kryje w sobie wątki miłosne jak i wojenne, co nie sprowadza treści do monotonii, a co najważniejsze nie psuje tym głównego kontentu i przesłania owej książki.

 Na dzisiejszy dzień, Young jest autorem dwóch powieści, aczkolwiek wystarczy to, by podbić serca wielu czytelników. Jego drugim dziełem jest książka pt.:Afgańska pułapka, która wprowadziła i przygotowała odbiorców na podbój ich wolnego czasu, za co odpowiedzialny jest niepowtarzalny klimat.

 Cała akcja dzieje się na pokładzie samolotu C-5 Galaxy, lecący z bazy Bagram w Afganistanie do Niemiec z rannymi . Główny bohater, major Michael Parson, ma za zadanie zlokalizować i rozbroić bomby zamontowane wewnątrz maszyny. Zostaną zdetonowane, gdy samolot podejmie próbę lądowania.

 Więcej nie mogę nic powiedzieć... Mógłbym tym zabić całą magię drzemiącą we wnętrzu tej powieści. Koniecznie trzeba ją przeczytać samemu w domowym zaciszu, przy herbatce czy gorącej czekoladzie do czego serdecznie zachęcam.

 Jakie wrażenie na mnie wywołał ten tytuł? Przez cały tydzień trzymał mnie dreszcz i niepewność. Nie jest to kolejna przewidywalna, oschła książka, gdzie czasem fartem zgadniemy nadchodzące wydarzenia. Wręcz przeciwnie...

 


Informacje dodatkowe:
 
 

Ocena:
 
Ogólna
80%
 
Ocena końcowa: 80%
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.