Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Kroniki Jakuba Wędrowycza - recenzja audiobooka
16-06-2009, 06:20 | 16649 x przeczytano | ARTUT

Książki w wersji audio, o ile się nie mylę, zaczęto wydawać na potrzeby osób niewidomych. Szybko się jednak okazało, że cieszyły się one dużym zainteresowaniem również wśród osób z w pełni sprawnymi zmysłami. Zwykłe czytanie ma oczywiście wiele zalet. Można celebrować całą czynność, siadając w ulubionym fotelu czy na hamaku, popijając piwo, wino, herbatę czy ulubiony sok. Wielu lubi zapach nowych książek. Lubi czuć fakturę kartek pod palcami, zachwycać się okładką czy ilustracjami. Ale audiobooki także mają swoje zalety. Można słuchać ich w czasie jazdy samochodem czy w pociągu. Można leżeć wygodnie na plaży i opalając się pochłaniać historie pisane przez ulubionych autorów.

Nic zatem dziwnego, że wydawnictwo Fabryka Słów postanowiło rozpocząć dystrybucję swoich książek w wersji audio. Pierwsza pozycja, która trafiła w moje ręce to Kroniki Jakuba Wędrowycza autorstwa niezrównanego Andrzeja Pilipiuka – Wielkiego Grafomana i Największego Piewcy Wsi Polskiej (zaraz po Reymoncie).

Płyta zapakowana jest w solidne, plastikowe etui (tzw. DVD box). Grafika na okładce jest identyczna jak ta na książce, więc nie sposób jej pomylić np. z książką kucharską czy scenariuszem do M jak miłość.

Na pewno wielu z Was rzuci się w oczy bardzo rozsądna cena. Zakup tego cudeńka będzie Was kosztował 25 złotych. Fabryka Słów od zawsze jest kojarzona z dobrymi cenami, których konkurencja nigdy nie potrafi przebić.

Lektorem jest Grzegorz Pawlak, którego głos na pewno znacie z anteny telewizji Polsat i TVN oraz stacji Rock Radio. Trzeba przyznać, że wybranie tego człowieka było świetnym pomysłem. Będziecie mogli posłuchać fascynującej opowieści, a nie nudziarskiego zawodzenia znanego z wielu konkurencyjnych produkcji.

Atrakcyjność całego audiobooka zwiększa świetnie dobrana muzyczka. Krótkie wstawki na wieśniackim syntezatorze grane „na ludową nutę” bardzo pomagają wczuć się w klimat opowieści stworzonej przez Pilipiuka.

Polecam gorąco Kroniki Jakuba Wędrowycza zarówno fanom książek Andrzeja, którzy znają je prawie na pamięć, jak i osobom, które jeszcze nie poznały przygód wielkiego egzorcysty i pasożyta społecznego. Fabryce Słów zaś gratuluję kolejnego, świetnego produktu.


Autor: Artur „ARTUT” Machlowski
Redakcja: Marcin „Sharn” Byrski

Dziękujemy wydawnictwu Fabryka Słów za udostępnienie egzemplarza do recenzji.


Kroniki Jakuba Wędrowycza - audiobookTytuł: Kroniki Jakuba Wędrowycza - audiobook
Autor: Andrzej Pilipiuk
Czyta: Grzegorz Pawlak
Wymiary: 130 x 182 mm
Format: mp3
Czas nagrania: 6:55 h
Nośnik: 1 CD
Seria: Książka czytana
ISBN-13: 978-83-7574-015-8      

Informacje dodatkowe:
 
Wydawca  
Premiera  
 Grudzień 2008
Cena  
25.00 PLN
 

Ocena:
 
Ogólna
90%
 
Ocena końcowa: 90%
 

 


 
16-06-2009, 20:10 | hannah | Komentarzy w sumie: 50
hmm... reklama?


 
16-06-2009, 18:14 | machu | Komentarzy w sumie: 28
Polecam osobą, które od picia denaturatu straciły wzrok.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.