Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wiedźmin - Przed i Po
07-02-2017, 16:57 | 3160 x przeczytano | Jobisz

Wiedźmin, czyli gra światowej klasy na wysokim poziomie. Stworzona przez naszych rodaków z firmy CD-Project Red. Gra ta ma już prawie dwa lata, mimo tego nadal wychodzi do niej mnóstwo aktualizacji. Zatem powiedzmy o relacjach z gry przed i po tych dużych zmianach.Pierwszą najbardziej zauważalną rzeczą jest wygląd menu. Zmienił się z mrocznego trudnego do przeczytania oraz posegregowania, na miłe dobrze rozmieszczone kwadraciki, które zaoszczędzą mnóstwo czasu podczas rozgrywki. Z tym zmieniły się również wyglądy takich rzeczy jak: okno handlu, rzemiosła, dziennika zadań, bestionariusza, rozgrywki gwinta czy mapy świata.Kolejnym podpunktem są liczne aktualizacje, które również zoptymalizowały grę. Na konsolach nie jest to bardzo widoczne, lecz dla PCtowców robi to wielką różnicę. Co prawda wersja 1.0 Wiedźmina, czyli ta która została wpuszczona na półki w płytach nawet na konsolach nie była najlepiej zoptymalizowana. Na szczęście teraz wszystko śmiga, lata i nie trzeba się martwić spadkami FPS.

Rzeczą, która była dodana szybko po premierze, aczkolwiek warto jest o niej wspomnieć, jest schowek. Jest to skrzynia, dzięki której możemy zaoszczędzić sobie sporo miejsca w ekwipunku. Trzymając tam wiedźmińskie rynsztunki, które chcemy ulepszyć w przyszłości, runy czy mikstury, bądź oleje, których mamy nadmiar. Schowek jest tylko w kilku miejscach na mapie, ale mimo to itemy przenoszą się z jednego do drugiego , co ułatwia graczowi rozgrywkę.Podsumowując. Aktualizacje nie zawsze cieszą, ale te wzbogaciły oraz ulepszyły tę grę jeszcze bardziej, niż można było to sobie wyobrazić. Zachęcam graczy, którzy przeszli wiedźmina w pierwszym roku od premiery, do ponownego przejścia. Wiadomo, że prędzej czy później każdy wróci do takiego tytułu, ale warto  czasem przypomnieć. Sam z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że gra teraz jest jeszcze lepsza, ponieważ grałem w nią ,,przed i po'' aktualizacjach.

~ Patryk ,,Jobisz" Szymański


 


 
25-03-2017, 09:45 | porgphil | Komentarzy w sumie: 295


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.