Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Gwent Masters - E-sport na wysokim poziomie
22-08-2017, 13:14 | 404 x przeczytano | Jobisz
Zostań gwiazdą e-sportu, dzięki Wiedźmińskiej Grze Karcianej!

E-sport pojawia się wszędzie. Było to nieuniknione, że znajdzie się on nawet w Gwincie. Gra karciana idealna na turnieje. Trzeba mieć tylko pomysł. Tak jest i w tym przypadku. Przemyślane zasady, rozbudowana tabela oraz wielkie sumy zachęcające do walki. Jak to się wszystko prezentuje postaramy się Wam wytłumaczyć w dalszej części. 

  • Jak się dostać i utrzymać?

Jest to najprostsze w świecie. Wystarczy, że wejdziecie w  tryb rankingowy i zaczniecie w niego regularnie grać. Innego sposobu nie ma.

  • Co muszę zrobić żeby zostać mistrzem?

Żeby to zrozumieć może najpierw wytłumaczę przez co zwykły gracz musi przejść oraz dwa pojęcia. Dwa miesiące to jeden sezon Pro Ladder. Coś jak w Hearthstonie sezony miesięczne. Crown Pointsy to punkty, które możemy zdobyć za pojawienie się w pierwszej dwusetce oraz udział w oficjalnych lub licencjonowanych turniejach Gwinta. Na stronie Masters.PlayGwent.com macie możliwość sprawdzenia ile aktualnie posiadacie takowych punktów. No dobrze jak to sobie wyjaśniliśmy to możemy przejść do szczebli z jakich składa się całe Gwent Masters.

  1. Gwent Open - Pierwszy etap pod koniec każdego sezonu Pro Ladder. Łącznie odbędzie się osiem razy. Do tego szczebla dostanie się osiem osób z największą liczbą Crown Pointsów, którzy powalczą o pulę 25tys. dolarów.
  2. Gwent Challanger - Drugi poziom będzie się odbywać co cztery miesiące czyli co dwa sezony Pro Ladder. Odbędzie się on cztery razy. Zagra w nim osiem osób w tym: wcześniejszy zwycięzca Gwent Challenger, maksymalnie czterech finalistów Gwent Open, maksymalnie trzy osoby z największą ilością Crown Pointsów z ostatnich dwóch miesięcy oraz dwie dzikie karty, czyli zaproszenia od CD-Projektu Red. Pula jaka nas czeka tutaj to 100tys. dolarów oraz pierścień zwycięzcy.
  3. Gwent World Masters - Jest to ostatni etap, uwieńczający całą serię. Tutaj pojawi się maksimum pięciu zwycięzców Gwent Challanger, oraz maksymalnie siedem osób z największą liczbą Crown Pointsów z wszystkich miesięcy. Zawodnicy będą grali o sumę łączną 250tys. dolarów.

  • Jak wyglądają rozgrywki?

Każdy etap jest prowadzony systemem pucharowym oraz BO5, co znaczy że w każdym meczu trzeba wygrać trzy rundy. Wszyscy uczestnicy rozgrywek przed partią muszą wybrać cztery talie z różnych nacji. Na początku gracze wybierają jedną talię u przeciwnika, z którą nie chcą się mierzyć. Zawodnicy wybierają talię i rozpoczynają walkę. Pełen regulamin i harmonogram znajdziecie na Masters.PlayGwent.com.

Jestem osobiście wielkim fanem Gwinta i cieszy mnie rozwój tej gry. Mimo tego, że nie mam dużo czasu na samo granie na pewno będę śledził co się dzieje w tym świecie.

Patryk "Jobisz" Szymański


Informacje dodatkowe:
 
 

Wymagania:
 
Niezbędne do gry:


- XBOX ONE
- PS4
- PC
Minimalne:
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)
Procesor: Intel Celeron G1820 | AMD A4-7300
Pamięć: 2 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GT 710 lub GeForce GT 7900 | AMD Radeon R5 330 lub Radeon HD 4650
Rozdzielczość: 1280 x 720 (minimalna rozdzielczość ekranu)
DirectX: 9.0c
Internet: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Dysk: 4 GB wolnego miejsca na dysku
Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX

Zalecane:
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)
Procesor: Intel Core i3 6100 | AMD FX-6300
Pamięć: 4 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon R7 265
Internet: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Dysk: 4 GB wolnego miejsca na dysku
Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX

Testowaliśmy używając:

MSI GS63 7RE


Powiązane linki:
 
Oficjalna strona Gwinta
Kanał Youtube Gwinta

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...