Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
TP-Link Archer C5 - recenzja routera
18-04-2017, 14:46 | 1102 x przeczytano | Ejdys

Kiedyś myślałem, że router to router, pudełko i dwie antenki, które razem dają magiczną sieć, nic nadzwyczajnego. Aż do pewnego pięknego dnia, w którym w moje przepracowane dłonie wpadło zielono-białe pudełeczko. 

Znalezione obrazy dla zapytania TP-Link Archer C5

W pudełeczku możemy znaleźć niezwykłe artefakty takie jak:

– router Archer C5.

– przewód Ethernet.

– dwie odłączane anteny.

– zasilacz.

– dokumentację i kartę gwarancyjną.

Znalezione obrazy dla zapytania TP-Link Archer C5

Czarna, lekko zaokrąglona na górze konstrukcja wygląda elegancko i dobrze komponuje się w domowym zaciszu. Głęboka czerń ma jednak poważną wadę, a mianowicie  jest bardzo podatna na zarysowania. 

Na krawędzi przedniego panelu znajdują się zielone diody informacyjne.

– Power.

– 2x WLAN.

– WAN.

– Internet.

– WPS.

– 2x USB.

Znalezione obrazy dla zapytania TP-Link Archer C5

 

Na tyle urządzenia standardowo znajdziemy  wszystkie najpotrzebniejsze złącza:

– gniazdo zasilania.

–  przycisk Power.

– przycisk wyłączniki sieci Wi-Fi.

– dwa gniazda USB 2.0.

– gniazdo WAN.

– cztery gniazda LAN.

– przycisk WPS/Reset.

1200Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach - płynna praca i rozrywka

Na stronie producenta możemy przeczytać: 

Router Archer C5 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 2,4GHz i 5GHz, zapewniając bardzo wysoką wydajność połączeń bezprzewodowych. Daje to możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch dedykowanych sieci bezprzewodowych - o prędkościach odpowiednich dla nawet najbardziej wymagających zastosowań. Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2,4GHz przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5GHz do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online.

TP-LINK odwalił kawał porządnej roboty, dzięki czemu nie muszę siedzieć metr od routera z obawą stracenia zasięgu, ponieważ mam go w całym domu.

Podsumowując bez technicznego bełkotu, Archer C5 to prawdziwe cudo gdy spojrzałem na swój stary router powiedziałem jak Krzysztof Kowalewski w skeczu ''Maszyna Czasu''

Ty stara k**** zmarnowałaś mi 20 lat życia.

Maszyna od TP-LINK to świetny router, ale także sprawne urządzenie multimedialne. Udostępnianie przestrzeni dyskowej, drukarki sieciowej to tylko część jego możliwości. Urządzenie jest warte swojej ceny i na próżno szukać w tym przedziale cenowym lepszego sprzętu. Z pewnością zaspokoi większość domowników oraz prawdziwych graczy bez konieczności pisania na czacie '' sory za lagi, stary film pobiera''. Szczerze i gorąco polecam wszystkim ten sprzęt.

 

 


Informacje dodatkowe:
 
Możliwość zakupu  
Cena  
349 zł
 

Ocena:
 
Ogólna
95%
 
Ocena końcowa: 95%
 

Wady i zalety:  
 
Funkcja Guest network

Aplikacja TP-LINK Tether

Dwa złącza USB

Cena


 
 
Obudowa z błyszczącego plastiku.

Porty USB w standardzie 2.0.

 

Powiązane linki:
 
product/241152/tp-link-archer-c5.html?gclid=CMHt35PirdMCFUdnGQodnrUKxw&gclsrc=aw.ds

products/details/cat-9_Archer-C5.html

 
 


 
18-04-2017, 20:25 | Szymański | Komentarzy w sumie: 26
"Obudowa z błyszczącego plastiku." - to jest minus??? Ja akurat lubię błyskotki ;)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.