Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Razer Hammerhead v2 - recenzja słuchawek
10-01-2017, 18:13 | 817 x przeczytano | Dante

Słuchawki douszne to mój chleb powszedni. Ogólnie rzecz ujmując słuchawki dla mnie to nieodłączny sprzęt, z którym się nigdy nie rozstaję. W drodze – słuchawki douszne, w domu – słuchawki zamknięte. Miałem okazję przetestować kilkadziesiąt różnych modeli, więc uważam, że moja wiedza w tym zakresie jest już całkiem duża. 
 
Słuchawki Razer Hammerhead v2 zakupiłem w listopadzie i przy otwieraniu w domu paczki którą dostarczył kurier, czułem że kupiłem coś wartego swojej niemałej ceny (230 zł), ładne, czarne, matowe opakowanie z przebłyskami dla firmy Razer typowych zielonych napisów. Opakowanie zawierało słuchawki (kto by się spodziewał), futerał (co jest dosyć rzadko spotykane), papiery z instrukcjami, dodatkowe nakładki i naklejki z logo firmy Razer, co można potraktować jak miły, dodatkowy upominek.


Ale przejdźmy do samych słuchawek, bo przecież o to chodzi, nie?
Są wykonane z aluminium, są dosyć szerokie i ciężkie, ale można się przyzwyczaić dosłownie po 2 godzinach używania. Kabel jest płaski, dzięki czemu nie plącze się po schowaniu słuchawek do kieszeni czy futerału. Posiadają “smyczkę”, dzięki której można regulować w jakim miejscu kabel rozdziela się na dwa kanały. Przy wyjściu “Jack” Razer również zadbał o użytkowników, montując wyjście, dzięki czemu raczej nie uda nam się złamać kabla. Zapobiega to też zaczepianiu się np. o kieszeń gdy są podłączone do telefonu. 


Odradzam zakup tych słuchawek osobom z małymi uszami, ponieważ używanie ich może być po prostu męczące i niewygodne. 


Ogólny wygląd Razer Hammerhead v2 jest wręcz epicki! Agresywne kolory: zielony i czarny świetnie się prezentują. 

Dźwięk / Wyciszenie 
Zielona firma zawsze dostarcza nam ogromną dawkę basu. Tak jest też i w tym modelu słuchawek. Muzyka klasyczna raczej odpada, w tym przypadku, ponieważ tego basu naprawdę jest za dużo! Przy muzyce współczesnej takiej jak: electro, rap, trap, house etc. te słuchawki wyciągną utwory do granic możliwości (polecam posłuchać utworu 2002 od d x l t v właśnie na nich).


Dzięki podwójnym nakładkom wyciszenie w tym urządzeniu jest wręcz boskie! Nie jest ważne jak głośne by było otoczenie wokół Ciebie, nic nie usłyszysz z zewnątrz przy głośności 7/10 w telefonie. Więc jeżeli nie lubisz słyszeć w metrze, czego “Grażyna” nie kupiła wczoraj na promocji w Lidlu, to będzie to idealny model dla Ciebie.


Po 2 miesiącach użytkowania słuchawki dalej działają i nie straciły swego “kopa”. Troszeczkę się przetarły w aluminiowej części, lecz wydaje mi się, że dodało to dodatkowego pazura do wyglądu. Ogólnie kocham te młoteczki i nie wychodzę nigdy z domu bez nich. Gorąco je polecam!
 


Informacje dodatkowe:
 
Możliwość zakupu  
Cena  
230zł
 

Ocena:
 
Ogólna
85%
 
Ocena końcowa: 85%
 

Wady i zalety:  
 
Dobra jakość dźwięku,
Atrakcyjny wygląd,
Świetna jakość materiału,

 
 
Waga

 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.