Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
ESL One Katowice 2018 - relacja z imprezy
02-03-2018, 14:59 | 2333 x przeczytano | ARTUT
To był naprawdę bardzo udany weekend, tym bardziej że na trybunach katowickiego Spodka przez cały czas trwały zmagania turniejowe w grze DOTA 2.

Electronic Sport League, czyli organizacja zajmująca się szeroko rozumianym esportem to firma o zasięgu globalnym. Jest kojarzona przede wszystkim z organizacją turniejów na najwyższym, światowym poziomie. Nie ma w tym ani odrobiny przesady. Swój profesjonalizm najlepiej udowodnili w trakcie Intel Extreme Masters 2017. Była to impreza, którą można krótko określić jako “epicką”. Mogłoby się wydawać, że lepiej już być nie może. I tu niespodzianka. ESL One, czyli event który odbył się w dniach 24-25 lutego 2018 był genialną przygrywką do zbliżającego się Intel Extreme Masters 2018 zaplanowanego na 2-4 marca.

Ostatni weekend lutego to pierwsza część wielkiego święta graczy podzielonego na dwie części. Pierwszą mamy już za sobą. Druga tuż przed nami. Wszystko wskazuje na to, że Polska jeszcze nigdy nie miała okazji gościć tak oszałamiającej imprezy. Zwiastuje to wspomniany wcześniej, miniony weekend w katowickim Spodku.

ESL pierwszy raz zdecydowało się zorganizować stoiska wystawców w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym już w trakcie pierwszego weekendu imprezy. Zdecydowanie wyszło to wszystkim na dobre. W zasadzie wszystkie firmy stanęły na wysokości zadania. Ja w tej relacji skupię się na atrakcjach przygotowanych przez ALSEN.pl i ich partnerów.

ALSEN.pl przy współpracy z AOC Gaming, GOODRAM i Trust Gaming nie pozwolił się nudzić fanom elektronicznej rozgrywki. Oprócz kilkudziesięciu stanowisk PC przeznaczonych zamiennie na strefę free to play i strefę turniejową, zaparkowano na samym środku stoiska duże auto Trust Gaming, w którym można było na tylnej kanapie zagrać w FIFA 18. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko sprzedażowe gdzie w wyjątkowych promocjach można było kupić sprzęt gamingowy w rewelacyjnych cenach. Mogłoby się wydawać, że na takich imprezach nikt nie będzie robił większych zakupów. Nic bardziej mylnego! Gracze zdążyli się chyba już przyzwyczaić, że takie imprezy są świetną okazją na upolowanie produktów na rewelacyjnych przecenach i wyprzedażach.

Odbyła się także masa turniejów i mini turniejów, w których fani League of Legends i Counter Strike: GO mogli zgarnąć świetne nagrody.

Tradycyjnie jednak największy tłum zebrał się przy scenie. Tam można było wygrać prawdziwe zatrzęsienie upominków i cennych nagród. W zasadzie trwały tam przez cały czas konkursy i różne animacje. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak gwiazda serwisu YouTube, czyli DeeJayPallaside. Żiżej jak zawsze rozgrzał atmosferę do czerwoności.

To był naprawdę bardzo udany weekend, tym bardziej że na trybunach katowickiego Spodka przez cały czas trwały zmagania turniejowe w grze DOTA 2. Ogromna scena, perfekcyjna realizacja i oszałamiająca oprawa eventu przyprawiała ciarki na plecach. A to wszystko to preludium do Intel Extreme Masters 2018, które odbędzie się w dniach od 2 do 4 marca 2018.

 

Artur “ARTUT” Machlowski

 

Tekst pierwotnie ukazał się na stronie alsen.pl


Informacje dodatkowe:
 
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.