Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Gwent Masters - E-sport na wysokim poziomie
22-08-2017, 13:14 | 1782 x przeczytano | Jobisz
Zostań gwiazdą e-sportu, dzięki Wiedźmińskiej Grze Karcianej!

E-sport pojawia się wszędzie. Było to nieuniknione, że znajdzie się on nawet w Gwincie. Gra karciana idealna na turnieje. Trzeba mieć tylko pomysł. Tak jest i w tym przypadku. Przemyślane zasady, rozbudowana tabela oraz wielkie sumy zachęcające do walki. Jak to się wszystko prezentuje postaramy się Wam wytłumaczyć w dalszej części. 

  • Jak się dostać i utrzymać?

Jest to najprostsze w świecie. Wystarczy, że wejdziecie w  tryb rankingowy i zaczniecie w niego regularnie grać. Innego sposobu nie ma.

  • Co muszę zrobić żeby zostać mistrzem?

Żeby to zrozumieć może najpierw wytłumaczę przez co zwykły gracz musi przejść oraz dwa pojęcia. Dwa miesiące to jeden sezon Pro Ladder. Coś jak w Hearthstonie sezony miesięczne. Crown Pointsy to punkty, które możemy zdobyć za pojawienie się w pierwszej dwusetce oraz udział w oficjalnych lub licencjonowanych turniejach Gwinta. Na stronie Masters.PlayGwent.com macie możliwość sprawdzenia ile aktualnie posiadacie takowych punktów. No dobrze jak to sobie wyjaśniliśmy to możemy przejść do szczebli z jakich składa się całe Gwent Masters.

  1. Gwent Open - Pierwszy etap pod koniec każdego sezonu Pro Ladder. Łącznie odbędzie się osiem razy. Do tego szczebla dostanie się osiem osób z największą liczbą Crown Pointsów, którzy powalczą o pulę 25tys. dolarów.
  2. Gwent Challanger - Drugi poziom będzie się odbywać co cztery miesiące czyli co dwa sezony Pro Ladder. Odbędzie się on cztery razy. Zagra w nim osiem osób w tym: wcześniejszy zwycięzca Gwent Challenger, maksymalnie czterech finalistów Gwent Open, maksymalnie trzy osoby z największą ilością Crown Pointsów z ostatnich dwóch miesięcy oraz dwie dzikie karty, czyli zaproszenia od CD-Projektu Red. Pula jaka nas czeka tutaj to 100tys. dolarów oraz pierścień zwycięzcy.
  3. Gwent World Masters - Jest to ostatni etap, uwieńczający całą serię. Tutaj pojawi się maksimum pięciu zwycięzców Gwent Challanger, oraz maksymalnie siedem osób z największą liczbą Crown Pointsów z wszystkich miesięcy. Zawodnicy będą grali o sumę łączną 250tys. dolarów.

  • Jak wyglądają rozgrywki?

Każdy etap jest prowadzony systemem pucharowym oraz BO5, co znaczy że w każdym meczu trzeba wygrać trzy rundy. Wszyscy uczestnicy rozgrywek przed partią muszą wybrać cztery talie z różnych nacji. Na początku gracze wybierają jedną talię u przeciwnika, z którą nie chcą się mierzyć. Zawodnicy wybierają talię i rozpoczynają walkę. Pełen regulamin i harmonogram znajdziecie na Masters.PlayGwent.com.

Jestem osobiście wielkim fanem Gwinta i cieszy mnie rozwój tej gry. Mimo tego, że nie mam dużo czasu na samo granie na pewno będę śledził co się dzieje w tym świecie.

Patryk "Jobisz" Szymański


Informacje dodatkowe:
 
 

Wymagania:
 
Niezbędne do gry:


- XBOX ONE
- PS4
- PC
Minimalne:
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)
Procesor: Intel Celeron G1820 | AMD A4-7300
Pamięć: 2 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GT 710 lub GeForce GT 7900 | AMD Radeon R5 330 lub Radeon HD 4650
Rozdzielczość: 1280 x 720 (minimalna rozdzielczość ekranu)
DirectX: 9.0c
Internet: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Dysk: 4 GB wolnego miejsca na dysku
Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX

Zalecane:
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)
Procesor: Intel Core i3 6100 | AMD FX-6300
Pamięć: 4 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon R7 265
Internet: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Dysk: 4 GB wolnego miejsca na dysku
Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX

Testowaliśmy używając:

MSI GS63 7RE


Powiązane linki:
 
Oficjalna strona Gwinta
Kanał Youtube Gwinta

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.