Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Creative: Sound BlasterX P5 - recenzja słuchawek
16-08-2017, 12:11 | 2386 x przeczytano | Drake

Małe, wygodne , głośne. Tak w skrócie możemy opowiedzieć o nowych słuchawkach dokanałowych od firmy Creative. Chciałem Wam przedstawić model Sound BlasterX P5, dedykowany graczom w gry wideo, którzy jednocześnie potrzebują wysokiej jakości urządzenia do odtwarzania muzyki. To idealny zestaw dla graczy, którzy chcą użyć ich nie tylko przy biurku, ale także w ruchu. Idealnie izolują dźwięk od otoczenia, dzięki czemu możemy w pełni skupić się na rozgrywce lub słuchaniu muzyki. Profesjonalnie dostrojone przetworniki FullSpectrum umożliwiają uzyskanie realistycznej sceny dźwięku, co przekłada się na większą szczegółowość, głębię i lepsze zlokalizowanie źródła. Wiem, że to trochę techniczny bełkot, ale naprawdę ma to duże znaczenie i w rzeczywistości to naprawdę działa!

 

Słuchawki są pokryte cienką warstwą tytanu, dzięki czemu emitowany jest wyraźniejszy dźwięk. Wbudowany mikrofon na kablu radzi sobie świetnie, nagranie otrzymywane jest czyste i wyraźne, znakomicie to funkcjonuje w komunikacji drużynowej. Mikrofon wyposażony jest w kilka przycisków takich jak wyciszanie / pauza. Całość prezentuje się smukle i estetycznie, a czarny, matowy kolor idealnie współgra z czerwonymi ozdobami marki.

Słuchawki Sound BlasterX P5 perfekcyjnie sprawują się przy współpracy z telefonem, tabletem, konsolami takimi jak PS4 i Xbox One, oraz wszelkimi urządzeniami mobilnymi.

 

 

Do zestawu otrzymujemy duże przeźroczyste i mega estetyczne pudełko, wyposażone w lupę, by lepiej dostrzec szczegółowość słuchawki. Znakomicie to wygląda i jestem przekonany, że wielu klientów zdecydowało się na zakup, dzięki temu prostemu zabiegowi. Możemy też tam znaleźć przenośne etui do słuchawek, oraz zestaw dodatkowych nakładek dousznych tak by dostosować rozmiar urządzenia do naszych indywidualnych potrzeb.

 

 

Podsumowując, słuchawki Creative: Sound BlasterX P5 rewelacyjnie sprostały moim wymaganiom. Są znakomicie wykonane, świetnie działają i wyglądają po prostu perfekcyjnie! Szczerze mówiąc, nigdy nie sądziłem, że słuchawki dokanałowe mogą kiedykolwiek przysłużyć się do gamingu, jednak BlasterX P5 zmieniło moje myślenie od razu po ich użyciu.


Informacje dodatkowe:
 
Producent  
Cena  
Ogólna,90
 

Wady i zalety:  
 
Estetyczny wygląd,
Solidne wykonanie,
Świetna jakość,

 
 
Cena nie jest niska,

 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.