Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Creative NUNO - recenzja bezprzewodowego głośnika
03-07-2017, 14:26 | 2388 x przeczytano | Filipas
Elegancki, dobrze brzmiący i prosty. To jest właśnie Creative NUNO.

Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad nabyciem jakiegokolwiek bezprzewodowego głośnika na bluetooth. Ostatnio w moje ręce wpadł mi głośniczek Creative NUNO. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że wygląda bardzo niepozornie, ponieważ na początku myślałem iż pewnie jest to ładnie wyglądające, ale słabo grające pudełko. Natomiast po pierwszym parowaniu (które zaskakująco było bardzo proste), z małym opóźnieniem wydobywany dźwięk mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

Solidnie wykonany z prostą obsługą, a np. na zdjęciu pokazany jest przycisk, który trzeba przytrzymać aby sparować urządzenie, potem ręcznie włączyć bluetooth w telefonie i po kilku sekundach mamy działający i w pełni sprawny głośnik.


Basy w takim urządzeniu mogą wydawać się bardzo małe, ale na szczęście jest wprost przeciwnie! Osobiście trzymałbym się z dala od piosenek w wersji bass boosted (gdyż mają często oszukany dźwięk na wielu urządzeniach), ale przy normalnych utworach wszystko brzmi bardzo elegancko. Nie odczułem żadnego dyskomfortu podczas słuchania swoich ulubionych utworów jak np. Marshmello - Keep it Mello, Dope D.O.D. - Rocket czy 50 cent - Heat (rCent Remix).

Niestety bateria nie wytrzymuje dłużej niż półtorej godziny ciągłego użytkowania. Poza tym, wszystko jest jak najbardziej na plus.

Co tu dużo mówić. W tym zakresie cenowym, jest to moim zdaniem bardzo opłacalny zakup, do którego żałuję że się nie przekonałem wcześniej, a z racji baterii wystawiam ocenę 90%.

Filip "Filipas" Mokrogulski

 

 


Informacje dodatkowe:
 
Możliwość zakupu  
 
 

Ocena:
 
Ocena
90%
 
Ocena końcowa: 90%
 

Wady i zalety:  
 
Elegancki
Prosty
Wyraźne brzmienie

 
 
Bateria

 

Powiązane linki:
 
Strona producenta opisująca głośnik Creative NUNO

 
 


 
04-07-2017, 19:52 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Bardzo fajny tekst. A głośnik rzeczywiście wygląda niepozornie ale nieźle daje jak na tak małe urządzenie.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.