Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Creative: Sound Blaster Blaze - recenzja słuchawek
15-05-2017, 19:57 | 662 x przeczytano | GuLIVEr

Creative: Sound Blaster Blaze są słuchawkami gamingowymi przeznaczonymi dla wymagających graczy. Nie przebijają może sprzętu z najwyższej półki, ale 40 mm przetworniki Full Spectrum wewnątrz nich, doskonale spełniają swoje zadanie. Jakość wydobywanego dźwięku jest naprawdę na wysokim poziomie. Wysokie jak i niskie tony odpowiednio współgrają ze sobą i nie zakłócają siebie nawzajem. Przy ich produkcji nie zapomniano o graczach lubiących komunikować się między sobą i zastosowano elastyczny wymienny mikrofon, którego test miałem przyjemność poprowadzić w recenzji do której link podany jest w opisie. Połączenie z komputerem zapewnia 2,5 m kabel z uniwersalnym wejściem 3,5 mm. Na przewodzie umiejscowiony jest kontroler głośności z włącznikiem mikrofonu. Pałąk, jak i otwory nie są pokryte pianką, a przyjemnym pluszem, dzięki któremu dłuższe korzystanie ze słuchawek nie przyprawia o dyskomfort, a same słuchawki wygodnie układają się na głowie.

Creative: Sound Blaster Blaze polecam każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość dźwięku oraz estetykę szczegółów. Ich solidnie wizualne wykonanie dodatkowo cieszy oko i słuch :)

 


Informacje dodatkowe:
 
Producent  
Cena  
~150 zł
 

Ocena:
 
Ogólna
90%
 
Ocena końcowa: 90%
 

Wady i zalety:  
 
wysoka jakość dźwięku,
dokładne i estetyczne wykonanie,
wymienny mikrofon przesyłający czysty i wyraźny dźwięk,

 
 
przewód podatny na zerwania,

 

Powiązane linki:
 
Wideo recenzja sprzętu

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...