Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Creative: Sound Blaster Blaze - recenzja słuchawek
15-05-2017, 19:57 | 1364 x przeczytano | GuLIVEr

Creative: Sound Blaster Blaze są słuchawkami gamingowymi przeznaczonymi dla wymagających graczy. Nie przebijają może sprzętu z najwyższej półki, ale 40 mm przetworniki Full Spectrum wewnątrz nich, doskonale spełniają swoje zadanie. Jakość wydobywanego dźwięku jest naprawdę na wysokim poziomie. Wysokie jak i niskie tony odpowiednio współgrają ze sobą i nie zakłócają siebie nawzajem. Przy ich produkcji nie zapomniano o graczach lubiących komunikować się między sobą i zastosowano elastyczny wymienny mikrofon, którego test miałem przyjemność poprowadzić w recenzji do której link podany jest w opisie. Połączenie z komputerem zapewnia 2,5 m kabel z uniwersalnym wejściem 3,5 mm. Na przewodzie umiejscowiony jest kontroler głośności z włącznikiem mikrofonu. Pałąk, jak i otwory nie są pokryte pianką, a przyjemnym pluszem, dzięki któremu dłuższe korzystanie ze słuchawek nie przyprawia o dyskomfort, a same słuchawki wygodnie układają się na głowie.

Creative: Sound Blaster Blaze polecam każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość dźwięku oraz estetykę szczegółów. Ich solidnie wizualne wykonanie dodatkowo cieszy oko i słuch :)

 


Informacje dodatkowe:
 
Producent  
Cena  
~150 zł
 

Ocena:
 
Ogólna
90%
 
Ocena końcowa: 90%
 

Wady i zalety:  
 
wysoka jakość dźwięku,
dokładne i estetyczne wykonanie,
wymienny mikrofon przesyłający czysty i wyraźny dźwięk,

 
 
przewód podatny na zerwania,

 

Powiązane linki:
 
Wideo recenzja sprzętu

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.