Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Gry historyczne w Muzeum Wojska Polskiego-relacja z eventu
10-05-2017, 19:44 | 626 x przeczytano | GuLIVEr

Była to jednodniowa impreza w Muzeum Wojska Polskiego, aczkolwiek niosąca ogrom przyjemności i dobrej zabawy. Współpracując z firmą MSI, mieliśmy możliwość zorganizowania wystawy sprzętu na którym goście mogli testować najnowsze tytuły gier, takie jak: For Honor, Sniper Elite 4 oraz Civilization VI. Dzięki pomocy firmie COBI mieliśmy możliwość wystawienia modeli czołgów i samolotów z okresu wojny, co więcej odwiedzający mogli spróbować się w ich składaniu. Podczas całej imprezy, były prowadzone gry i konkursy, gdzie można było zdobyć ciekawe nagrody, poczynając od fanowskich gadżetów po zestawy klocków COBI. Mieliśmy przyjemność gościć prelektanta, który zaciekawił publiczność nie długim wystąpieniem, gdzie były poruszone tematy gier w szkołach, uzależnienie od gier komputerowych oraz produkcji pozytywnie wpływających na edukację i rozwój, jak na przykład seria tytułu Civilization. Przez pewien czas można było spotkać rekonstruktorów w przebraniach wojsk niemieckich.

Podsumowując, cała impreza wyszła bardzo pomyślnie. Jeśli właśnie Ty miałeś okazję przyjechać i spotkać się z nami, daj znać w komentarzu. Serdecznie zapraszam na podobne imprezy, które będą odbywały się co miesiąc. Zapraszam również na fanpage Valkirii na Facebooku, gdzie będziecie na bieżąco z nadchodzącymi spotkaniami.


Informacje dodatkowe:
 
 

Powiązane linki:
 
wideo relacja z eventu

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...