Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
TP-Link Smart Wi-Fi Plug - recenzja
26-03-2017, 21:03 | 764 x przeczytano | Jobisz
Teraz, aby zapalić lub zgasić światło, kontrolować urządzenia w salonie oraz upewnić się czy przypadkiem żelazko nie podpala twojego domu, nie musisz biec przez całe miasto!

Prąd to coś co domownikom tworzy największe rachunki. Dzięki niemu mamy możliwość zapalenia żarówki, włączenia komputera, lub podgrzania mleka na płatki w mikrofalówce. Właściwie większość graczy je na zimno, ale Ci bardziej  ambitni jedzą z ciepłym mlekiem. Przyznam, że nie rozumiem ich. Tylko czas marnują, a level sam się nie wbije. Krótko mówiąc. Dużo prądu równa się dużo pieniędzy do zapłacenia. Na szczęście z pomocą przychodzi nam Smart Wi-Fi Plug od TP-Linku.
 


Dzięki temu urządzeniu dowiemy się:

  • Ile prądu zużyłem?

  • Czy przypadkiem nie zostawiłem włączonego żelazka?

  • Czy zostałem bankrutem po graniu cały tydzień?

Teraz, aby zapalić lub zgasić światło, kontrolować urządzenia w salonie oraz upewnić się czy przypadkiem żelazko nie podpala twojego domu, nie musisz biec przez całe miasto! Wystarczy tylko kilka kliknięć na twoim genialnym telefonie.Spytacie pewnie jak to działa. Nasz plug musimy podłączyć pod dowolne gniazdko. Następnie podpinamy do pluga nasze urządzenie, które chcemy mieć pod kontrolą. Poprzez aplikację TP-Link Kasa konfigurujemy nasze urządzenie. Teraz możemy cieszyć się nowymi możliwościami, z każdego miejsca, w którym mamy internet. Samo urządzenie jest bardzo małe, z eleganckim oraz prostym białym designem. Całość wpasowuje się idealnie do smętnych kontaktów, ponieważ robi z nich ozdobę.  Brawa dla technologii.

Urządzenie posiada również takie funkcje jak:

  • Ustawianie harmonogramu – Zaprogramuj Smart Plug tak, aby automatycznie włączał i wyłączał urządzenia elektryczne, np. zapalając światła po zmroku, czy też gasząc o poranku.
  • Tryb zdalny – Włącza i wyłącza urządzenia o różnych porach, tak aby wywołać wrażenie czyjejś obecności w domu.
  • Kontrola głosem za pomocą Amazon Echo – Amazon Echo (sprzedawany osobno) umożliwia uzyskanie kontroli nad urządzeniami połączonymi ze Smart Plugiem poprzez polecenia głosowe.

Łatwe w obsłudze i konfiguracji. Działa jak działać powinno. Błyszczy swoim designem. Gdzie są więc wady? Nie ma żadnych. Jedyny minus ale nie wada, to cena. Wydawałoby się że około 150 złotych to nic. Inna sprawa jest jak ktoś chciałby kontrolować kilka miejsc na raz. Mimo to urządzenie jest genialnym pomysłem dla przyszłości. Jak dla mnie zasługuje na ocenę 95%.
 


Informacje dodatkowe:
 
Możliwość zakupu  
Cena  
~150zł
 

Ocena:
 
Ocena
95%
 
Ocena końcowa: 95%
 

Wady i zalety:  
 
Design,
Łatwy w obsłudze,

 
 

 

Powiązane linki:
 
TP-Link Smart Wi-Fi Plug

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.