Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
16-04-2007, 10:05 | 4384 x przeczytano | ARTUT
Firma Maxis chyba od zawsze jest kojarzona z niesamowitymi symulacjami. Ich gry, w których mogliśmy wcielić się w burmistrza rozwijającego się miasta (seria SimCity), farmera (SimFarm), managera wieżowca (SimTower), królowej mrówek (SimAnt) itd. cieszyły się zawsze wielkim uznaniem graczy. Nic jednak dziwnego, że po wielu latach działalności firma stworzyła totalny i absolutny megahit – The Sims. Kto nie słyszał o tym symulatorze życia rodziny?
 
Po latach sukcesów świat został uraczony kolejnym produktem z oklaskiwanego cyklu. Sims: Historie z życia wzięte to nieco odnowiona i zmodyfikowana wersja podstawowego wydania gry The Sims 2. Została ona zoptymalizowana dla komputerów przenośnych. Dzięki temu każdy posiadacz laptopa (nawet niekoniecznie najnowszego) będzie w stanie poznać radość posiadania wirtualnej rodzinki. To jednak jeszcze nie koniec atrakcji. 
Twórcy gry, dodali również coś nowego, do jakby nie patrzeć "odgrzanego kotleta". Powiewem świeżości jest możliwość zagrania w dwa wątki fabularne. Pierwszy to pokierowanie życia Reni, która powraca w rodzinne strony, by zacząć swe życie od nowa. Drugim jest Wincenty, który będąc specjalistą od nowoczesnych technologii ma wielkie powodzenie w pracy, ale nie daje sobie za to rady w miłości.
 
Tradycyjnie jednak możemy oczywiście stworzyć własną rodzinkę, wybudować i umeblować jej dom i dbać by Simowie żyli dostatnio i szczęśliwie. Musimy pilnować by byli najedzeni, wypoczęci, umyci, wypróżnieni itd. Czasami życie bywa monotonne i jest urozmaicane różnymi wesołymi lub smutnymi wydarzeniami. Zwykły dzień w pracy może zakończyć się szybkim awansem, a finałem gotowania obiadu może być wielki pożar całego domu.
 
Każdy fan mocnych wrażeń może sobie oczywiście pozwolić na zamurowanie członka rodziny w pokoju bez drzwi albo zdemontowanie drabinki do wychodzenia z basenu. Gdy wyczerpany Sim skończy pod wodą, w ogródku zastaniemy sympatyczną urnę, z której czasem wyjdzie duch.
 


Najwięcej zabawy jednak sprawia przeniesienie do wirtualnego świata swoich znajomych. Trudno opisać moje szczęście, gdy Piotr Porucznik pokochał swego partnera Tomasza Wróblewskiego. Wspólnie wychowywali swego cudownego syna, czarnoskórego Tupaka, którego niestety odebrała im opieka społeczna za zbyt częste wagary i kiepskie wyniki w nauce.
 
Oczywiście możemy używać różnych tajemnych kodów, dzięki którym, np. budżet naszej rodzinki gwałtownie wzrośnie. Możemy im wtedy stworzyć prawdziwy raj (lub piekło) na ziemi.
 
Ta gra sprawia naprawdę wiele frajdy bez względu na wiek i płeć gracza. Polecam ją wszystkim miłośnikom dobrej zabawy!
 
Autor: Artur "ARTUT" Machlowski
Redakcja: Marcin "Sharn" Byrski

Informacje dodatkowe:
 
 

Ocena:
 
Ogólna
90%
 
Ocena końcowa: 90%
 

Wady i zalety:  
 
+ SIMSY!
+ można grać i grać

 
 
- cena

 

Wymagania:
 
Niezbędne do gry:


-

Testowaliśmy używając:

Laptop ARISTO Prestige 1600 15,4 WXGA DVDRW Core 2 Duo T5500 100GB 2GB WLAN BT

I...Chodzi jak złoto


 


 
26-04-2007, 17:57 | Halski | Komentarzy w sumie: 22
Klon. Brak nowalijek. Porażka 60%


 
16-04-2007, 14:11 | Lite | Komentarzy w sumie: 98
Dla mnie nowe Simsy to maximum 60%. Większego odgrzewanego kotleta chyba nie mogli stworzyć. ;-)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.