Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
RIOT: Civil Unrest - zapowiedź gry
10-12-2017, 22:25 | 6107 x przeczytano | ARTUT
Powiem Wam, że zabawa jest KOSMICZNA!!! Ta gra jest niesamowicie grywalna. Mimo ubogiej, żeby nie powiedzieć, że wręcz niechlujnej grafiki i dość skromnej ścieżki audio, bardzo trudno jest odkleić się od komputera.

O grze RIOT: Civil Unrest usłyszałem już wiele miesięcy temu. Widząc pierwsze zwiastuny i screeny z gry, totalnie się nią zachwyciłem. Niewielki indyk stworzony przez małą grupkę zapaleńców był czymś zupełnie nowym w branży elektronicznej rozgrywki. Krótko mówiąc, twórcy postanowili wydać… symulator zamieszek.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju symulatory (głównie te ekonomiczne), ale RIOT: Civil Unrest absolutnie skradł moje serce. Dlatego byłem zachwycony, gdy dzięki GOG.com w moje łapki wpadła przedpremierowa wersja beta.W grze naszym zadaniem jest wcielenie się w tłum demonstrantów bądź grupę policjantów i wykonanie określonej misji. Może to być najczęściej po prostu utrzymanie się w miejscu przez kilka minut, wytrzymując napór przeciwników, bądź przepędzenie ich spoza wyznaczonego terenu. Trybów rozgrywki jest kilka, a szczególnie ciekawy okazuje się “tryb dziennikarza”, który w wersji przedpremierowej jeszcze nie jest dostępny.

Oczywiście naszą grupę możemy uzbroić w przeróżne przedmioty. Dla demonstrantów mogą to być: koktajle mołotowa, świece dymne, elektroniczne urządzenia mobline, które przyciągną kolejnych demonstrantów, aparaty fotograficzne dokumentujące brutalność policji, megafony pozwalające lepiej kontrolować tłum, czy wiele, wiele innych.Policja także ma spory arsenał do wyboru. Oprócz trzech rodzajów jednostek: tarczowników, grupy interwencyjnej i strzelców mamy możliwość uzbrojenia naszych milusińskich w przeróżne rodzaje: pał, wyrzutni granatów dymnych lub gazu, strzelb z gumowymi kulami, a nawet broni z ostrą amunicją. W niektórych misjach mamy do dyspozycji auta policyjne, armatki wodne, a nawet czołgi.

Powiem Wam, że zabawa jest KOSMICZNA!!! Ta gra jest niesamowicie grywalna. Mimo ubogiej, żeby nie powiedzieć, że wręcz niechlujnej grafiki i dość skromnej ścieżki audio, bardzo trudno jest odkleić się od komputera.Mamy do dyspozycji kilka krótkich kampanii. Jest między innymi Arabska Wiosna wzorowana na historycznych wydarzeniach. Możemy także odwiedzić między innymi Hiszpanię czy Włochy. Możemy także rozegrać pojedynki z żywymi przeciwnikami czy dzięki edytorowi stworzyć własne scenariusze. Edytor jest na tyle mało skomplikowany, że bez problemu będziemy mogli wyczarować misje z PRLu czy bagietami spacyfikować kibiców znienawidzonego klubu piłkarskiego.

RIOT: Civil Unrest to z pozoru prosta gierka. Jej wielką zaletą jest jednak świetny pomysł i ogromne pokłady miodności.


Produkt jest już dostępny w sprzedaży, mimo że jest jeszcze w wersji beta. Można go kupić m.in. w GOG.com

Mam nadzieję, że ta krótka zapowiedź narobiła Wam smaka na tę grę. Gdy tylko pojawi się aktualizacja do wersji 1.0, to spodziewajcie się entuzjastycznej i szczegółowej recenzji. Na razie wracam do rozjeżdżania demonstrantów czołgami.

Artur “ARTUT” Machlowski

 

Zamów grę w GOG.com


Informacje dodatkowe:
 
Możliwość zakupu  
Cena  
~40 zł
 

 


 
10-12-2017, 22:57 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
A dziękuję :D Polecam się na przyszłość. Recenzja na pewno będzie BAAAARDZO obszerna bo gra jest ZNAKOMITA!!!


 
10-12-2017, 22:52 | Czarny | Komentarzy w sumie: 6
Bardzo fajny artykuł :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.