Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Star Wars: Battlefront II - zapowiedź
20-10-2017, 10:47 | 3615 x przeczytano | ARTUT
Wrażenia z rozgrywki mam niesamowite! Bawiłem się świetnie i nie mogę się doczekać premiery.

Jestem wielkim fanem gwiezdnej sagi. Każdą z filmowych części w zasadzie oglądałem po kilkanaście razy. Uwielbiam to uniwersum i nie przesadzę, jeśli powiem, że bije ono na głowę takie licencje jak Władca Pierścieni, StarTrek i wiele, wiele innych.

W pierwszą część Star Wars: Battlefront zagrywałem się na moim PS4 prawdziwymi pasjami. Byłem zachwycony grywalnością i niesamowitą grafiką. Najwięcej frajdy sprawiały mi pojedynki myśliwców. Była przy tym kupa frajdy. Oczywiście zwykle wolałem grać Imperium, bo kto o zdrowych zmysłach lubi Rebelię?

Dlatego aż podskoczyłam z radości, gdy dostałem kod do wersji beta Star Wars: Battlefront II. Tym razem zdecydowałem się na wersję PC. Przyznam, że w strzelanki głównie gram na konsoli, ale chciałem tym razem spróbować czegoś innego.

Nowa odsłona Battlefront prezentuje się rewelacyjnie. Grafika jest znakomita, muzyka i dźwięki tworzą znakomity nastrój. Zapowiedź kampanii dla pojedynczego gracza narobiła mi niesamowitego smaku. Niestety, aby jej spróbować trzeba zaczekać na premierę pełnej wersji gry.

BETA pozwala nam spróbować swoich sił w okrojonym trybie wieloosobowym, w którym nie wszystkie funkcje są jeszcze dostępne. Mimo tego czeka nas wiele godzin niesamowitej zabawy. Tradycyjnie do wyboru mamy kilka klas postaci. Możemy je jednak rozwijać dzięki kartom, które dodają nowe elementy broni, talenty i pojazdy. Kupa przy tym frajdy i nic dziwnego, że zaczyna to być standardem w grach wideo.

Rozgrywka jest po prostu boska. Ciężko się oderwać od monitora. I nie jest to zwykła bieganina i strzelanina do wszystkiego, co się rusza. Gra wymaga od nas taktyki. System, który przyznaje dodatkowe punkty za poruszanie się w pobliżu swojego oddziału, zachęca nas do działania drużynowego. Bardzo mi tego brakuje choćby w nowym Call of Duty.

Muszę jednak przyznać, że osobiście trudniej grało mi się na PC i pełną wersję na pewno będę katował na PS4. O ile przy strzelance FPS jeszcze jakoś dawałem sobie radę, o tyle już w kosmicznych zmaganiach kompletnie sobie nie radziłem. Na padzie na pewno będzie mi łatwiej. To może kwestia przyzwyczajenia, ale ogólnie od dłuższego czasu wolę jednak w tego typu gry rąbać na konsoli.

Wrażenia z rozgrywki mam niesamowite! Bawiłem się świetnie i nie mogę się doczekać premiery. Jedyne co trochę mi przeszkadzało to brak ingerencji w środowisko. Strzał czy rzut granatem w krzesło lub skrzynkę nie jest w stanie go zniszczyć, a nawet przesunąć. Szkoda. Może wreszcie doczekam się czasów, gdzie będziemy mogli zdemolować całą okolicę.

 

Zamów grę w:


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.