Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Beyond Good And Evil 2 - zapowiedź gry
15-06-2017, 18:35 | 1303 x przeczytano | Artrax

Gracze, pamiętacie Beyond Good And Evil? Ubisoft wreszcie wykonał pierwszy krok w kierunku kontynuacji ich bardzo starej produkcji. Na targach E3 pojawił się zwiastun Beyond Good And Evil 2, czyli drugiej odsłony gry z 2003 roku, której twórcą była dobrze nam znana firma Ubisoft. Nie wiem jak Wy, ale ja kochałem pierwszą część i żeby nie skłamać, była to chyba pierwsza lub druga gra komputerowa w jaką grałem. Toteż dlatego łezka zakręciła mi się w oku, gdy obejrzałem zwiastun drugiej części. Nadal gdzieś tam mam zakopany egzemplarz Beyond Good And Evil i chyba pora, żeby przypomnieć sobie troszkę cały świat gry.

A dla tych, którzy o Beyond Good And Evil słyszą pierwszy raz, śpieszę z wyjaśnieniami. Druga część BG&E to kontynuacja przygodowej gry z 2003 roku, zatem logiczne, że nie każdy mógł pamiętać tą pozycję. Jednak ta cieszyła się w tamtych czasach sporym uznaniem, między innymi ze względu na duży, jak na technologie tamtych czasów, otwarty świat. W drugiej części gry będziemy mogli kontynuować losy głównej bohaterki, czyli reporterki Jade, oraz  jej wujka Pey'j. W nowym dziele Ubisoftu, mamy mieć okazję poznać planetę Hillys jeszcze dogłębniej, co dodatkowo sprawia iż nie mogę doczekać się drugiej odsłony tejże gry.

Pracę nad sequelem trwały co prawda od roku 2007, jednak Ubisoft wiele razy odkładał je na bok, na rzecz innych tytułów, nad którymi wtedy pracowali. Na ten czas niestety mało wiemy o Beyond Good And Evil 2, jednak mam nadzieję że nasz kochany Ubisoft stopniowo będzie uchylał nam rąbka tajemnic związanych z tym tytułem. Ja sam jeszcze nie wiem jak wyglądać będzie gra, jaka będzie jej ogólna fabuła, jednak jako że pierwszą część wspominam chyba najlepiej jak się tylko da, to jestem pewien, że drugą kupię bez względu na to jaka by nie była. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun prezentujący Beyond Good And Evli 2. Napiszcie w komentarzu jak wrażenia po obejrzeniu materiału. Zatem nie pozostaje nam nic jak tylko czekać, tak więc standardowo miłej gry i powodzenia gracze.

Krystian ''Artrax'' Zając


Informacje dodatkowe:
 
Producent  
Wydawca  
Dystrybutor  
Kategoria  
 Przygodówki
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.