Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Paragon - zapowiedź gry
21-01-2017, 20:57 | 5709 x przeczytano | Jobisz

Paragon to kolejna gra typu MOBA. Jest ona prowadzona z widoku trzeciej osoby. Tak jak w każdej grze tego typu, mamy jedno zasadnicze zadanie... Rozwalić przeciwnika doszczętnie niszcząc jego bazę i cieszyć się wygraną. :)
Sama gra Parogon została wydana przez studio Epic Games, znany z takich tytułów jak seria Gears of War. Gra wyszła na PC oraz konsole PS4. Gracze mają możliwość wspólnej rozgrywki pomiędzy platformami, co jest bardzo ciekawą możliwością.

W grze jest aktualnie 26-bohaterów. Warto też dodać, że co trzy tygodnie wychodzi nowy. Do każdego z nich możemy kupić skiny, żeby inni gracze myśleli sobie jak o nas jak o bogaczu albo wypieszczonym dziecku rodziców. Oczywiście pamiętajmy, że wygląd postaci nie daję nam więcej skilla. ;) Do odblokowania bądź kupienia mamy jeszcze coś takiego jak karty, które posługują nam za itemy w grze. Niestety mało kto jeszcze  rozumie o co z nimi chodzi. Sam słucham swoich znajomych, którzy podpowiadają mi co pasuje do mojej postaci "mniej więcej"... Miejmy nadzieję, że to się niedługo zmieni, a Epic Games albo jakiś wspaniały gracz zrobi poradnik o tych wspaniałych kartach.

Cała rozgrywka dzieje się na mapie Monolith, która została wprowadzona niedawno dla polepszenia oraz przyspieszenia rozgrywki. W grze są do wyboru 3 linie główne i dżungle, jak to jest w większości gier typu MOBA. Od prawej strony zaczynając mamy trudną linię, na której wybieramy postacie  zwinne lub wytrzymałe, ponieważ w tym miejscu musimy być gotowi na potyczki 2vs1. Dalej mamy linię środkową, na której wybieramy postacie dystansowe. To właśnie ta linia wytycza tempo gry poprzez swoje zabójstwa jak i zdobywane doświadczenie. Kolejno jest linia łatwa, gdzie idzie dwóch graczy, czyli lider oraz wsparcie. Kiedy lider zdobywa doświadczenie, wsparcie ma obijać przeciwnika, żeby ten nie przeszkadzał liderowi. Ostatnią pozycją jest jungler czyli osoba, która musi być spostrzegawcza, bo w końcu trzeba wiedzieć kiedy ma pomóc sojusznikom na liniach. Jungler również musi chronić kuli swojej drużyny, bądź rozwalić kule przeciwnika, co może strasznie zmienić przebieg gry. Najlepiej w dżungli radzą sobie postacie, które są awanturnikami albo zabójcami.


Paragon jest dopiero w wersji beta. Mimo to widać i tak, że gra ma potencjał. Osobiście już długo w nią grałem, a nawet nabiłem 10lv. Po tej kilkugodzinnej grze mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że grę polecam. :D Zostaje jednak ostatnie pytanie. Czy studio Epic Games, wykorzysta ten potencjał i pokaże jak się robi dobrą grę MOBA?


 


 
05-12-2020, 23:23 | porgphil | Komentarzy w sumie: 295


 
10-10-2020, 02:48 | porgphil | Komentarzy w sumie: 295


 
23-01-2017, 03:52 | Szymański | Komentarzy w sumie: 26
naaaajs


 
22-01-2017, 20:55 | Silaz | Komentarzy w sumie: 18
Szkoda że grę już dawno ''ograłem'' na ps4 i już raczej do niej nie wrócę


 
22-01-2017, 20:08 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Jobisz, witamy w ekipie :D Bardzo udany debiut na łamach Valkirii :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.