Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
07-06-2006, 09:08 | 2787 x przeczytano | Drag

We wrześniu najmłodszych (i nie tylko) fanów Gwiezdnej Sagi czeka kolejna gra z serii Lego Star Wars. The Oryginal Trilogy, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam przeżywać przygody z klasycznej trylogii. Epizod IV (Nowa Nadzieja), Epizod V (Imperium Kontratakuje) i Epizod VI (Powrót Jedi) stają przed graczami otworem i nie mówię tylko o najmłodszych Lego-maniakach, ale i o tych, którzy na Starej Trylogii byli w kinie, kiedy wyświetlana była ona w latach ’80 i ’90.
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy


Programiści z Traveller’s Tales dadzą nam możliwość pokierowania losami naszych ulubionych postaciami z filmów. Będzie można walczyć na miecze jako Luke Skywalker, przeżywać przygody grając Leią, strzelać do szturmowców jako Han Solo, rozszarpywać im ramiona jako Chewie albo pokonywać przy użyciu mocy jak Obi Wan czy Yoda. A to dopiero początek, bo dostępny będzie także Lord Vader, R2-D2, C-3PO i grubo ponad dwa miliony kombinacji bohaterów. Tak! Będzie można mieszać poszczególne części ciała ludzików i tworzyć własne, unikatowe postacie. Najtęższe mózgi w Valkirii obliczyły, że tych kombinacji będzie 2118760! Dodając do tego różnorakie atrybuty i gadżety, plus możliwość importowania postaci z pierwszej części gry, czeka nas bardzo różnorodna rozgrywka. Wyobraźcie sobie, że będziemy mogli także nie tylko stanąć za sterami pojazdów znanych z filmów jak AT-ST czy różne ścigacze, ale będziemy mogli także sami budować własne wehikuły.
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy


Tak jak w filmie, będziemy przeżywać różnorodne przygody. Czekają nas walki w kosmosie, jak w Bitwie o Yavin czy Bitwie o Endor (zniszczenie Pierwszej i Drugiej Gwiazdy Śmierci), czy walki naziemne, jak batalia na zaśnieżonej planecie Hoth. I to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Po obejrzeniu trailera jestem pełen dobrych myśli w związku z Lego Star Wars II. Na początku filmiku wita nas melancholijna melodia Johna Williamsa, następnie wesolutkie pobrzękiwania z kantyny w Mos Eisley i to, co fani lubią najbardziej: starcia ze szturmowcami, Tuskenami. Widzimy planety Tatooine, Hoth, Endor, pokład obu Gwiazd Śmierci i Sokoła Millenium, wnętrze kantyny i bazy na Hoth, a nawet zakamarki pałacu Jabby, a w nim potwornego rancora.
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy


Będzie można grać samemu lub z przyjacielem na jednym komputerze. Jak zapowiadają twórcy, całość nie jest do końca poważna, stworzona jest z przymrużeniem oka. I o to chodzi, w końcu to Lego! Już sam trailer i screeny zapowiadają wesołą rozgrywkę. Tylko w Lego SW II będzie można wcielić się w postać o korpusie Vadera z głową Greedo czy w Luke’a z głową Chewbacci. O muzyce i dźwiękach mówić nie trzeba, bo te zawsze stoją na wysokim poziomie. Co do grafiki, to jest kolorowo i bardzo kanciasto, ale właśnie taka jest konwencja i takie jest Lego. Gra dostępna będzie nie tylko na PC, ale także na PS2, PSP, X-Box, X-Box 360, Nintendo DS, Game Cube i Game Cube Advance. Polskim wydawcą gry jest firma LEM.

May the force build with you!

Informacje dodatkowe:
 
Producent  
Wydawca  
Dystrybutor  
 LEM
Premiera  
 listopad 2006
Kategoria  
 Przygodówki
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.