Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Relacja z pokazu prasowego Torment: Tides of Numenera
22-01-2017, 20:48 | 6484 x przeczytano | Grochu

Impreza odbyła się w Warszawie w Forcie Sokolnickiego przy Placu Wilsona. Organizatorzy zadbali, aby wewnątrz panowała tajemnicza ciemność oddająca charakter gry. Wchodząc do środka, naszym oczom ukazał się główny pokój, w którym na drewnianej szafce, wykonanej z ciemnego drewna, stał telewizor dzięki któremu mogliśmy obejrzeć gameplay z gry. Dookoła niego znajdowały się trzy ciemne kanapy oraz stoliki z poczęstunkiem dla gości. Główne pomieszczenie łączyło się z dwiema izbami, w których znajdowały się stanowiska z wypasionymi komputerami oraz przygotowaną na nich, dla nas dwugodzinną wersją gry.

Po zapoznaniu się z miejscem oraz obejrzeniu zaprezentowanych fragmentów, czekaliśmy na wystąpienie twórców. O godzinie 15:00, dwóch producentów opowiedziało nam o fabule oraz mechanice panującej w grze. Po krótkiej przemowie zostaliśmy podzieleni na dwie grupy i rozeszliśmy się do izb oraz przydzielonych nam stanowisk. Udostępniony nam fragment pozwolił nam chociaż na chwilę zagłębić się w mroczny, tajemniczy świat przedstawiony w produkcji. Dzięki tej możliwości poznaliśmy świat, questy i turowy tryb walki dostępny w grze.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to to, że została ona zaprojektowana w ciemnej, tajemniczej tonacji. Bardzo dobrze kompiluje się ona z przemierzanymi przez nas grotami, jaskiniami oraz innymi mrocznymi światami. Nastroju w grze dodaje głos Piotra Fronczewskiego w roli narratora, swoim mocnym głosem bezbłędnie opisywał sytuację naszego bohatera  .W naszej przygodzie towarzyszyli nam organizatorzy, którzy pomagali uczestnikom, dając różne ciekawe wskazówki dotyczące gry. Po wyśmienitej rozgrywce udaliśmy się do twórców, aby przeprowadzić z nimi krótki wywiad. Dowiedzieliśmy się od nich między innymi, o tym, że przy tworzeniu brało udział 25 osób oraz przejście głównej fabuły zajmie nam około 25 godzin.

Możliwość zagrania w Torment: Tides of Numenera, zanim ujrzała jeszcze światło dzienne, tylko wzmogło niecierpliwość związaną z premierą, która odbędzie się 28 lutego 2017.

 

 


Informacje dodatkowe:
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.