Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
09-06-2014, 23:57 | 3532 x przeczytano | LWodewill
Majowe Pog(R)adajmy już za nami! Już po raz kolejny w Wiatrakowej zebrała się grupka zapaleńców graczy z którymi poruszyliśmy temat przenośnych konsol, który stal się głównym tematem spotkania, nawiązując do jubileuszu istnienia Gameboy’a, na rynku od ponad 25 lat. Rozmowa jak zawsze była zawzięta. Nawiązując do rocznicy omówiliśmy oldschool’owe platformy mobilne, gdzie z ogromnym sentymentem, cofnęliśmy się w czasie, przypominając sobie swoje pierwsze konsole z dzieciństwa takie jak Pegasus czy Nintendo 64, by zaraz potem płynnie przejść do tematu współczesnych konsol czy nośników. Duże zainteresowanie wzbudziła gra Plaga, którą zaprezentował nam jeden z uczestników na swoim tablecie. W czasie InteGRANIA mogliśmy bawić się przy PlayStation 3 udostępnionej nam przez Kamila, a także tradycyjnie, grając w planszówki udostępnione przez Wiatrakową.
Co odróżniało majową edycję Pog(R)adajmy w Bydgoszczy i dodawało odrobiny prestiżu to obecność gości z zagranicy uczestniczący w wizycie studyjnej na UKW. Dzięki temu wielu uczestników Pog(R)adajmy miało niepowtarzalną szansę i okazję do tego, by porozmawiać z światowej sławy profesjonalistami z dziedziny gamifikacji, poznać realia działania i funkcjonowania w branży, posłuchać ciekawych teorii i obserwacji, nawiązać kontakty czy wspólnie pograć w gry, gdyż wielu z gości chętnie włączyło się do zabawy i grania na konsolach. Na pewno dla wielu z Nas ten wieczór okazał się wielce pożyteczny, czy to na gruncie nawiązywania kontaktów czy też rozszerzenia spojrzenia na świat Gamedesignu o wielo kulturowe spojrzenia i doświadczenia.
Ponad to, jak zwykle odwiedził nas Wargamer oraz przedstawiciele Vivid Games, którzy stali się już stałymi bywalcami środowych spotkań growych pasjonatów.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich na następną edycję już 11 czerwca, gdzie znów szykujemy masę atrakcji ,a każdy z uczestników wychodzi w pełni usatysfakcjonowany! Tematem głównym spotkania będzie muzyka w grach, gdzie przybliżymy takie pojęcia jak nowela audio-wizualna. Do zobaczenia i kolejnego Pog(R)adania!!!!

Pog(R)adajmy: maj 2014 w Bydgoszczy sponsorowali:
- Touch the Game [1x Bioshock 2 (PC)]
- PSX Extreme [1x PSX Extreme #201 do poczytania na spotkaniu]
- Wiatrakowa Klub [3x piwo lub drink]

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Spotkania z cyklu Pog(R)adajmy! odwiedzali pracownicy firm: CD Projekt RED, Techland, People Can Fly, CI Games, Sony Computer Entertainment Polska, QLOC, Testronic Labs, Bloober Team, Flying Wild Hog, World-LooM, CreativeForge Games, Chicken in the Corn, Artifex Mundi, Dark Stork Studios, Fuero Games, Sodigital, iFun4all, Ganymede, Jujubee, BlackMoonDesign, Cameleon Labs, Entrymedia, SetApp, Impakt, GRAMY!, CD Action, Magazyn Gamer, Hatak.pl, Sklep Gekon, Ultima.pl, Madgames, Stargame, Game Over, The Armory, ByHand, PaDtv, GRY-Online.pl, Eurogamer, GameFaction, HC Gamer, PS4life, gameplay.pl, Padportal, Gamedium, Gamesboard.pl. PS Site, Gracz Watch, GameMusic.pl, Input Lag, Muzeum Gier Wideo w Polsce, Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach, Polskie gry komputerowe, Grające kobiety, Sexy Cosplay, Mortal Kombat Poland, Nephilim Cosplay, Checkpoint, Koło Naukowe Twórców Gier „Polygon”, Ruch Projektantów Gier, Vipmultimedia.pl, All In, The Company, klan OFPS, BEST Gamers Tournament, Brunecia, Gnomek, PółnocneGranie, Towarzysz Pablo, GMIX.pl, Kompletna Strata Czasu, Wiedźma na orbicie, BACKDASH, Level Up, Hex, Wiatrakowa Klub, Insert Coin, Long Play, Games Bar, Graming.pl, Poznańska Gildia Graczy, Gwardia Navis, Gamedec - Badanie i projektowanie gier, Jestem Geekiem, Brona Cultura, Graczem od dziecka oraz freelancerzy.

Patroni medialni, którzy dzielnie pomagają nam w rozpowszechnianiu informacji o Pog(R)adajmy: PSX Extreme, PPE.pl, PaDtv, Vipmultimedia.pl, Muzeum Gier Wideo w Polsce, Gamedium, Grakademia, Grające kobiety, muve.pl, Gamertondo FB, DlaStudenta.pl, Mortal Kombat Poland, The Armory FB, Zjazd Twórców Gier, Maniak Gaming, Dobry Cosplay, Padportal.pl, Humanistyka 2.0, Gamedec – badanie i projektowanie gier FB, Polskie Gry Komputerowe, 1indie World, LoveKraków.pl, Hatak.pl, Chicken in the Corn, Gamesboard.pl, Bloober Team, PS4life.pl, GRM Radio, Gamesdivision, Muzeum Historii Komputerów i Informatyki, Artifex Mundi, Geek World, Cenega, Radio Aktywne, Graming.pl, ProjektKonsola, TVPW, Input Lag

Powiązane linki:
 
Gamedec.UKW na Facebooku
www.pogradajmy.pl
Wywiad z organizatorami Pog(R)adajmy Bydgoszcz

 
 


 
13-08-2014, 17:22 | Lunatik | Komentarzy w sumie: 20
Zawsze miło jest wpaść na Pogradajmy :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.