Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
11-02-2006, 14:40 | 6345 x przeczytano | Joocker
Shta$: Na początku chciałbym ci pogratulować świetnej walki oraz zwycięstwa
Boskon: Dzięki
S: Czy było ciężko wygrać?
B: Walka nie należała do tych łatwych, Matt obczaił sobie grę swoją postacią, jednak popełniał ciągle jeden i ten sam błąd, co oczywiście wykorzystywałem
S: A jak oceniasz pozostałych rywali?
B: Polscy gracze reprezentują naprawdę wysoki poziom. Nie zgadzam się z osobami, które uważają, że polscy gracze są słabi. Moim zdaniem dorównują światowej czołówce, no może jedynie poza zawodnikami z Korei, którzy są jednak bardziej utalentowani w tej dziedzinie.
S: Rzeczywiście, zależy to zapewne od kultury, która w odmienny sposób podchodzi do tematyki gier video. A ile zajęły Ci treningi do turnieju?
B: Hmm, nie trenowałem specjalnie do niego. Po prostu gram cały czas zarówno na turniejach jak i w domu. Ważne, aby grać z różnymi postaciami, tak aby poznać każdą z nich.
S: Hmm, a od jak dawna grasz w Tekkena ?
B: To był grudzień ’97, mama kupiła mi konsolę z Tekkenem 2 i później za każdym razem, kiedy pozbywałem się go, kupowałem na nowo i musiałem po prostu grać. Nie miałem z kim, ale bardzo podobała mi się ta gra.
S: Zapewne dlatego grasz w Tekkena, ponieważ było to Twoja pierwsza gra
B: Tak
S: A jakie plany na przyszłość?
B: Hmm, może skończyć studia...
S: W takim razie życzę powodzenia i dziękuję za wywiad
B: Dziękuję

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.