Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
11-02-2006, 14:40 | 6186 x przeczytano | Joocker
Shta$: Na początku chciałbym ci pogratulować świetnej walki oraz zwycięstwa
Boskon: Dzięki
S: Czy było ciężko wygrać?
B: Walka nie należała do tych łatwych, Matt obczaił sobie grę swoją postacią, jednak popełniał ciągle jeden i ten sam błąd, co oczywiście wykorzystywałem
S: A jak oceniasz pozostałych rywali?
B: Polscy gracze reprezentują naprawdę wysoki poziom. Nie zgadzam się z osobami, które uważają, że polscy gracze są słabi. Moim zdaniem dorównują światowej czołówce, no może jedynie poza zawodnikami z Korei, którzy są jednak bardziej utalentowani w tej dziedzinie.
S: Rzeczywiście, zależy to zapewne od kultury, która w odmienny sposób podchodzi do tematyki gier video. A ile zajęły Ci treningi do turnieju?
B: Hmm, nie trenowałem specjalnie do niego. Po prostu gram cały czas zarówno na turniejach jak i w domu. Ważne, aby grać z różnymi postaciami, tak aby poznać każdą z nich.
S: Hmm, a od jak dawna grasz w Tekkena ?
B: To był grudzień ’97, mama kupiła mi konsolę z Tekkenem 2 i później za każdym razem, kiedy pozbywałem się go, kupowałem na nowo i musiałem po prostu grać. Nie miałem z kim, ale bardzo podobała mi się ta gra.
S: Zapewne dlatego grasz w Tekkena, ponieważ było to Twoja pierwsza gra
B: Tak
S: A jakie plany na przyszłość?
B: Hmm, może skończyć studia...
S: W takim razie życzę powodzenia i dziękuję za wywiad
B: Dziękuję

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...