Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Postapokaliptyczna terenówka na Tornado ver.3.0!!!
Postapokaliptyczna terenówka na Tornado ver.3.0!!!
Autor Post
30.05.2005 15:54

Użytkownik jest offline kuglarz
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 3
Kot
 0
Postapokaliptyczna terenówka na Tornado ver.3.0!!!
Spierdalali siódmą godzinę. To nie był odwrót, to nie było przemieszczenie wojsk, to było właśnie spierdalanie. 6 Kompania zmechanizowana Posterunku, kawał sprzętu i kawał dobrego wojska pędził przez cholerne piaski na Bóg wie jakim zadupiu byle dalej od bandy debili, która kilka godzin temu wyłoniła się na horyzoncie i z radością ruszyła wprost na nich.
- Poruczniku, zatrzymajmy się! – sierżant Colloney darł się do słuchawek próbujac przekrzyczeć wycie silnika starego jeepa, którym kierował.- Pogadam z nimi, przecież nas nie zaatakują! Jesteśmy z Posterunku! Nie zgubimy ich, to jacyś debile!
- Za dwie mile na wschód mamy osadę, jedziemy tam! – głos porucznika Bricksa był ledwo słyszalny. – Słyszysz? Jedziemy tam!
- Poruczniku, na Boga, melduje, że to jest*cenzura*uwłaczające. Ja pierdole, ja nie mogę tak spierdalać przed meksami...
- Jak wam rozkażę będziecie spierdalać, i ja wam własnie rozkazuję spierdalać, słyszycie mnie Colloney?! – porucznik zaczął kaszleć, źle znosił tutejsze warunki – nie będziemy tracić ludzi i sprzetu w walce z miejscową ludnością. Wycofujemy się! To rozkaz.
- Miejscowa ludność,*cenzura*ją mać, ja jej dam miejscowa ludność... – to już był szept. Głośny, dosadny, ale jednak szept...


ODEZWA

Do wszystkich ludzi! Proszę przekazać tą wiadomość każdemu komu zdołacie! Potrzebujemy pomocy i ważny jest każdy człowiek zdolny do walki! Słuchajcie! Roswell znalazło się w bezpośrednim zagrożeniu Molocha. Chodzi o jedną z Enklaw Molocha. Roswell jest terenem pod jurysdykcją Hegemonii, jest obawa, że nie każdy będzie tam miło witany. Moloch się umacnia, ale to nie dociera do wielu zakutych łbów z tej okolicy.

W stronę Roswell ruszyła 6 Kompania zmechanizowana Posterunku. Oddziały mają utrudnione zadanie - wszędobylskie gangi i nieprzychylna ludność, coś czego nei znają na północy. Kompania liczy około 60 osób, podzielonych na dwa plutony, a te na drużyny. Każda drużyna to inna specjalność. Są chłopaki od dużej siły ognia, od wykrywania maszyn, drużyna "heretyków", którzy przeprogramowują maszynki, itp.

Maszyny szykują duży atak na Roswell, to zauważy nawet głupiec. Coraz więcej sprzętu pojawia się w okolicy, nawet latającego. Małe maszyny szpiegowskie, są odnajdywanie, co kilka godzin. Jest źle, nic nie wiadomo o siłach przeciwnika. Jedyną szansą jest odwrócenie uwagi maszyn i zafałszowanie danych które otrzymuje. Jednocześnie, trzeba bronić zapasów amunicji, wody i paliwa, przed zbirami z Hegemonii. Na domiar złego większość żołnierzy Posterunku pochodzi z północy i ciężko znoszą upały i straszną wilgotność jaką przynosi wiatr od strony Neodżungli.

Prosimy o pomoc. Prosimy o wsparcie. Przyłączcie się do działań. Pomóżcie 6 Kompani. Przyłączcie się do walki!

(auterem powyżeszego textu jest Ignacy Trzewiczek)


Na tegorocznym konwecie Tornado ver.3.0 odbędzie się w dniach 11 - 15 lipca postapokaliptyczna terenówka. Zapisy na nią znajdują się na forum konwentu. Ilość miejsc jest ograniczona!!!

Przebieg tej gry będzie miał wpływ na storylinię świata Neuroshimy. Scenariusz przygotowuje ekipa z Portalu plus skromny autor tego newsa.
Zapraszam też na oficjalną stronę konwentu http://tornado.valkiria.net/.

Zapisy pod tym adresem: http://www.cinek.inten.pl/crossroads/for...ewtopic.php?t=536/


______________________
Tornado Blog Tornado Site Storyteller

Angst ist nur ein gefuhl !!!

Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Postapokaliptyczna terenówka na Tornado ver.3.0!!!