Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Antykonwent Tornado ver. 4.0. [11 - 16 lipca 2006]
Antykonwent Tornado ver. 4.0. [11 - 16 lipca 2006]
Autor Post
22.05.2006 05:21

Użytkownik jest offline kuglarz
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 3
Kot
 0
Antykonwent Tornado - niegrzeczne dziecko fandomu uderzy po raz czwarty!!!
W tym roku bawimy się sześć dni [trzy pierwsze dni to terenówka neuroshimowa, a trzy pozostałe to część programowa] na których nie zabraknie wielu postapokaliptycznych atrakcji. Równolegle będzie prowadzony blok offtopic czyli seria paneli i konkursów spoza głównego tematu.

Data: 11 - 16 lipca
Gdzie: "tam gdzie zawsze" czyli Czyżowice koło Wodzisławia Śląskiego
Szczegóły na http://www.tornado.neuroshima.pl/

P.S. Jeżeli są chętni do wspóltworzenia programu to proszę o kontakt na prv.


______________________
Tornado Blog Tornado Site Storyteller

Angst ist nur ein gefuhl !!!

Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Antykonwent Tornado ver. 4.0. [11 - 16 lipca 2006]