Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Filmowy > Film Amatorski
        Szallone Gibaki - filmy tylko dla nienormalnych!!!
Szallone Gibaki - filmy tylko dla nienormalnych!!!
Autor Post
03.09.2005 01:40

Użytkownik jest offline cykor
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
w internajcie ruszyła nowa kompletnie zakręcona szallona strona (rym niezamierzony ). odwiedźcie koniecznie i obejrzyjcie extra zwałowe filmiki humorystyczno debilne z Szallonymi Gibakami w rolach głównych!!! Jak wam się spodoba to powiedzcie koledze\rodzinie\znajomym\cioci\przełożonemu\psychologowi\weterynarzowi ew. traktorzyscie z zaprzyjażnionego PGR-u(niepotrzebne skreślić) PAMIĘTAJCIE [URL]www.gibaki.prv.pl[/URL]!!!!!!!!
ps. nie znęcajcie się nad autorami, strona nadal jest ulepszana!!!

prosimy o dodawanie komentów na stronie głównej - w lewym górnym rogu-zakładka skomentuj______________________
08.09.2005 19:17

Użytkownik jest offline Craven
Admirał
Wydział Operacyjny


Liczba postów: 627
Twardziel
 0
Hmm chyba nie zrozumiałem przekazu, ew. spodziewałem się więcej niż facia w kocu :P


______________________

Mateusz "Craven" Wielgosz
Admirał w stanie spoczynku
"Protoss wariors aren't made great, they are born great."
Skocz do:
 
Forum
 Pion Filmowy > Film Amatorski
        Szallone Gibaki - filmy tylko dla nienormalnych!!!