Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Warhammer FRP
        [Sesje na YouTube] Warhammer: Korona Zdrajcy
[Sesje na YouTube] Warhammer: Korona Zdrajcy
Autor Post
23.06.2015 08:46

Użytkownik jest offline LorgaN
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 3
Kot
 0
Cześć,

Kilka tygodni temu wystartowałem z projektem publikowania sesji mojej drużyny na YouTube. Podrzucam link do części pierwszej: https://www.youtube.com/watch?v=u_Rc9AcAP00

...oraz do playlisty z zapowiedziami, tworzeniem postaci itp.: https://www.youtube.com/playlist?list=...F9EIc5a-E6eps9DIEJ

Nowe sesje pojawiać się będą co dwa tygodnie w poniedziałek.

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania!


______________________
23.06.2015 12:41

Użytkownik jest offline Lunatik
Kapral
Poborowy


Liczba postów: 157
Mięso armatnie
 0
albo link nie działa albo link nie działa :(


______________________
22.07.2015 21:52

Użytkownik jest offline marcinpatalon
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 4
Kot
 0
Potwierdzam, linki nie działają. W ogóle nie ładuje youtube tylko przekierowuje na jakąś dziwaczną stronę z komunikatem błędu :< pozdrawiam.


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Warhammer FRP
        [Sesje na YouTube] Warhammer: Korona Zdrajcy