Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Neuroshima
        NPC - statystki?
NPC - statystki?
Autor Post
09.04.2015 03:39

Użytkownik jest offline Al z Miami
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
Hey,

Nie wiem czy stronka wciaz aktywna, ale kto wie?

Niedawno wrocilem do prowadzenia Neuroshimy i materialy z tej stronki sa ciekawe i uzyteczne, ale brakuje mi czesto(w podreczniku glownym tez) dobrych statow NPC.

Przykladowe zbiry, gangerzy, lekarze etc

Glowne postaci wymyslam sam, ale proces tworzenia zbirow/drani i tego typu postaci tla, ktore jednak musza sie poprzerzucac z graczami kostkami jest irytujacy i dlugi. Podobnie z tymi "ciekawymi postaciami". Kiedy probuje pod opis tworzyc staty, mam wrazenie ze raz przesadzam w jedna strone raz w druga.

Krotko - jest jakis "bestiariusz" w wersji ludzkiej? Przykladowy ochroniarz? Cos w tym stylu?______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Neuroshima
        NPC - statystki?