Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Filmowy > Film Amatorski
        FIVE MINUTES interaktywny film o zombie
FIVE MINUTES interaktywny film o zombie
Autor Post
21.11.2014 19:36

Użytkownik jest offline Cooba
Szeregowy
Służba Zasadnicza

"/>

Liczba postów: 151
Mięso armatnie
 0
Czołem!

Chciałem się pochwalić projektem, który pomagali rozwinąć moi znajomi z pracy:

FIVE MINUTES to interaktywne połączenie gry i filmu o zombie. Główny bohater, John, w ciągu pięciu minut zamieni się w żywego trupa. Jeśli jednak skupi się na swoich wspomnieniach, z pomocą gracza-widza ma szansę walczyć z infekcją.

Trailer: http://youtu.be/hJNf1i8FTNs

Zagrać można tutaj: http://www.fiveminutes.gs/

To niekomercyjny projekt zrealizowany przez studentów Filmakademie Baden-Württemberg, przy współpracy UNIT9.

Jeśli zagracie, dajcie znać, czy się podobało :]


______________________
"The brightest flame burns quickest."
22.11.2014 11:48

Użytkownik jest offline Lunatik
Kapral
Poborowy

"/>

Liczba postów: 157
Mięso armatnie
 0
Wow. Baardzo fajne i nawet te przerywniki, by coś zrobić, które robiły grę interaktywną -nie psuły tak immersji. Same klipy wyglądają jakby były prosto z filmu. Feeling był idealny. AKtorstwo na poziomie. Szkoda tylko, że takie krótkie. W sumie z podjętą tematyką przedłużyć, by ją można było o jakieś emocjonalne scenki z przeszłości ale ograniczono to do tych scen, które doprowadziły do "próby pięciu minut" - i dobrze :). Generalnie jestem pod wrażeniem i fajnie, gdyby ów studenci zrobili coś dłuższego ze ścieżkami wyborów, o!

Overall: grałbym.


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Filmowy > Film Amatorski
        FIVE MINUTES interaktywny film o zombie