Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Unturned
Autor Post
10.09.2014 11:45

Użytkownik jest offline Lunatik
Kapral
Poborowy


Liczba postów: 157
Mięso armatnie
 0
Ktoś tutaj namiętnie pogrywa w Unturned? A może chciałby zacząć?

Unturned jest sandboksem, produkcją niezależną tworzoną przez JEDNĄ osobe- 16 latka. Gra w klimatach apokalipsy zombie. Łączy w sobie mechanike bardzo popularnego moda: DayZ, grafike Minecrafta i system craftingu podobny do tego z RUST. Czyli po prostu to co najlepsze z gier survivalowych. Świetnie dopracowana gra z ciągłymi aktualizacjami. Widać, że szesnastolatek bierze na poważnie swoją produkcje i ciągle poprawia swój twór. Wg mnie gra świetna jedyny minus/plus(zależy od spojrzenia) to właśnie minecraftowa grafika ale czego się spodziewać po jednoosobowym "składzie" deweloperskim :)

Jeżeli graliście, to jakie jest Wasze zdanie na temat gry?
______________________
10.09.2014 11:53

Użytkownik jest offline Lexar
Starszy Szeregowy
Poborowy


Liczba postów: 82
Oferma batalionowa
 0
No entuzjastą Minecrafta nie jestem :D ale jak jest to tytuł o zombie, to jestem na TAK.


______________________
Administrator at http://gamedec.ukw.edu.pl
10.09.2014 14:02

Użytkownik jest offline Lunatik
Kapral
Poborowy


Założyciel tematu

Liczba postów: 157
Mięso armatnie
 0
No ja też nie ale gra się naprawde przyjemnie. Najstabilniejsza i bardzo rozbudowany zombie survival. W innych jest pełno bugów albo czegoś brakuje. Tu jest wszystko tylko mi realizmu brakuje. No ale czymś można zabić czas przed dokończeniem DayZ Standalone :)


______________________
Skocz do: