Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Komputerowych i Konsolowych (Arena Gier) > PC Arena
        Warhammer Online: Age of Reckoning - reaktywacja?
Warhammer Online: Age of Reckoning - reaktywacja?
Autor Post
20.07.2014 15:48

Użytkownik jest offline Vanley von Hoffler
Starszy Szeregowy
Poborowy


Liczba postów: 55
Oferma batalionowa
 0
W ramach wstępu: Warhammer Online: Age of Reckoning jest grą MMORPG, wydaną w 2008 roku, osadzoną w świecie Warhammera. Znaczy się była, bo 18 grudnia 2013 roku zostały zamknięte serwery gry i zaprzestano jej dalszego rozwoju. Zamknięcie serwerów położyło kres domniemaniu o przejściu gry na model F2P, co mogło przedłużyć jej życie o rok lub dwa lata. Jednak nie wszyscy fani postawili na grze krzyżyk. Kilka osób mających pojęcie o programowaniu założyło portal http://www.war-emu.com/ w którym pracują nad emulacją i doprowadzeniem gry do używalności. Zaowocowało to już powstaniem pierwszego serwera testowego, na którym gracze mogą już grać (sporo rzeczy nie działa, ograniczenie do 10lvl) i testować. Co sądzicie o inicjatywie? Jak dla mnie super, możliwość gry w porzucony już projekt nie przynoszący już żadnych zysków ani Mythicowi ani GW, a nawet w pewien sposób reklamujący produkt GW. Jednak znając życie i politykę Games Workshop skończy się to pozwem o naruszenie praw autorskich. Jednak zobaczymy jak to się dalej potoczy.


______________________
20.07.2014 20:23

Użytkownik jest offline Dzynex
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 6
Kot
 0
Inicjatywa jest przednia! Nie ma nic piękniejszego niż reaktywacja gier, które zostały skazane na zapomnienie. Jako fan świata Warhammer chętnie bym pograł.


______________________
21.07.2014 10:50

Użytkownik jest offline Padrigan
Starszy Szeregowy
Poborowy


Liczba postów: 18
Kot
 0
No właśnie, fajnie jest zagrać w grę o której tyle się słyszało, a nie miało możliwości w nią pograć ;) A muszę przyznać, że mimo wielu braków gra się całkiem przyjemnie.

Swoją drogą, przypomniało mi się to, o czym niedawno rozmawialiśmy z Vanleyem- szkoda, że nie ma żadnych dobrych gier ze "zwykłego" Warhammera...


______________________
21.07.2014 11:22

Użytkownik jest offline Vanley von Hoffler
Starszy Szeregowy
Poborowy


Założyciel tematu

Liczba postów: 55
Oferma batalionowa
 0
To fakt, poza Mark of Chaos (które dla mnie było mocno średnie) i właśnie Warhammerem Online ciężko o coś konkretnego. Jedyne co mi do głowy przychodzi to mod do Medievala 2 ,,Rage of the Dark Gods" który jest naprawdę dobrze zrobiony. Uniwersum jest naprawdę bogate (bitewniak, RPG, masa książek) a jedynymi tak naprawdę dobrymi grami były Down of war ze świetnymi fabułami i animacjami walki wręcz.


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Komputerowych i Konsolowych (Arena Gier) > PC Arena
        Warhammer Online: Age of Reckoning - reaktywacja?