Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        17 grudnia 2012, Kraków - Finał Projektu DEMOkracja
17 grudnia 2012, Kraków - Finał Projektu DEMOkracja
Autor Post
12.12.2012 12:56

Użytkownik jest offline Stilgar
Starszy Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 821
Twardziel
 0
Czołem Panowie Bracia!

Zakładam nowy temat na forum, bo chciałem Wam przekazać informację o ciekawym wydarzeniu, które będzie miało miejsce już niedługo i warto się nim zainteresować. :)

Otóż 17 grudnia, tj. w poniedziałek w Krakowie ma miejsce Finał Projektu DEMOkracja. Miał on na celu uświadomić młodzież z Małopolski jak ważne jest uczestniczenie w życiu politycznym swojego regionu, a także w ogóle całej Polski.

Aby uczynić to w ciekawy sposób w poszczególnych gminach w Małopolsce (od Gorlic po Czarny Dunajec) przeprowadzono LARPy, w których uczniowie odgrywali sejmiki ziemskie z czasów rokoszu Zebrzydowskiego. Gracze z poszczególnych klas przechodzili coraz dalej, aż nadszedł czas na finał czyli... Odtworzenie Sejmu Walnego, które będzie miało miejsce własnie 17 grudnia w Krakowie :)

Ponadto przewidziane są panele dyskusyjne na temat tego ile czerpiemy z naszej przeszłości i jak wiele pożytecznych wzorców możemy zdobyć przyglądając się koncepcją szlacheckiego parlamentaryzmu w XVII wiecznej Rzeczpospolitej.

Będzie nas zacna ekipa z Pospolitego Ruszenia Szlachty Ziemi Krakowskiej, którzy związani są także z Dzikimi POlami, tj. Islam, ja (Stilgar), Mol, Mochocki... :)

Poniżej program całego wydarzenia, warto przeczytać i pojawić się:

10.00-13.00 - LARP dla finalistów projektu oraz zdobywców “wejściówek”
13.00-14.00 - przerwa obiadowa
14.00-15.30 - panel ekspercki “Przeszłość - przyszłość”
16.30-16.45 - panel organizacji pozarządowych “Postawa obywatelska w XXI wieku- jak korzystamy z dziedzictwa I RP?”
16.45 - 17.00 - Podsumowanie i zakończenie Wielkiego Finału

Więcej informacji na stronach:

[URL]www.projektdemokracja.pl[/URL]
[URL]www.facebook.com/ProjektDemokracja[/URL]

Pozdrawiam,
Stilgar


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        17 grudnia 2012, Kraków - Finał Projektu DEMOkracja