Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Literatury > Forum ogólne K-63
        Warhammer 40k by Fabryka Słów
Warhammer 40k by Fabryka Słów
Autor Post
27.03.2012 12:53

Użytkownik jest offline IpMan
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 33
Żółtodziób
 0
Nie będzie niczym odkrywczym, gdy napiszę, że wydawnictwo z Lublina jest najprężniej rozwijającą się firmą wydawniczą w Polsce, a ich książki sprzedają się w ogromny nakładzie. Do tego Fabryka Słów oddaje do dyspozycji czytelników już nie tylko polską fantastyką, ale także zagraniczną i to nie byle jakie tytuły.

W tym roku wykupili oni prawa do wydania legendarnej serii W40k, a mianowicie znaną wszystkim fanom "Herezję Horusa", która ukaże się już niebawem na półkach polskich księgarń. Obiecali banery, przedpremierowe fragmenty tekstów i książki recenzenckie. Ale to nie koniec nowin ze świata W40k, nasi przyjaciele z południa postanowili stworzyć otwartą dyskusję i pozwolić fanom decydować o tym, które części książek mają zostać wydane w pierwszej kolejności.

Pierwsza propozycja padła na "Zwiastun nocy", co Wy na to?


______________________
27.03.2012 13:55

Użytkownik jest offline dark kaczuszka
Komandor
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 1738
Weteran
 0
Jak na lato


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Literatury > Forum ogólne K-63
        Warhammer 40k by Fabryka Słów