Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        I Bydgoski Marsz Czarnobylski
I Bydgoski Marsz Czarnobylski
Autor Post
20.04.2011 10:33

Użytkownik jest offline Heos
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 116
Mięso armatnie
 0
I Bydgoski Marsz Czarnobylski
Z okazji 25 rocznicy katastrofy w Elektrowni Atomowej w Czarnobylu, chcemy uhonorować pamięć tych, którzy oddali swe życie, w walce z atomem, poprzez symboliczny marsz ulicami naszego miasta. Będziemy rozdawać ulotki, zawierające podstawowe informacje o katastrofie, lecz nie tylko. Oto nasze pozostałe tematy:
- Fukushima, czyli po 25 latach kolejna katastrofa w energetyce nuklearnej
- "S.T.A.L.K.E.R.", czyli Czarnobyl w kulturze
- "To przewidziano dawno temu!", czyli apokaliptyczne wizje wymykającego się spod kontroli atomu w literaturze science-fiction
Wszystkie z nich będą zawarte w rozdawanych ulotkach, poza tym każdy uczestnik, będzie mógł porozmawiać z ciekawskimi przechodniami (tu mała uwaga - co nieco proszę poczytać/obejrzeć/posłuchać, jeśli chodzi, o te tematy [w razie czego słać maila]). Niewykluczone, że wspólnymi siłami zaśpiewamy "Ghost Town" (Huns & Dr. Beeker) oraz "Stalker" (Jacek Kaczmarski) oczywiście nikt nie będzie zmuszany. Uwaga! Cała akcja jest traktowana bardzo poważnie. Co jest naszym celem? Zwrócić uwagę ludzi na katastrofę w Czarnobylu, na to, jak odbiła się ona w kulturze, jak w tej kulturze trwa, jak wyobrażano sobie takie katastrofy w literaturze science-fiction, a także jak można odnieść do siebie katastrofę Fukushimy i tą z '86 roku. Jeśli ktoś zamierza przyjść pośmiać się, powariować i robić z siebie głupka, to niech natychmiast zaniecha tej decyzji. Akcja nie ma służyć, do przedstawiania jakichkolwiek opinii, czy poglądów (zwłaszcza dotyczących budowy elektrowni atomowej w Polsce)!
Czekamy, na was, towarzysze stalkerzy!
P. S. Chętnych, do udziału, w akcji plakatowej proszę o informacje na e-mail.
Pozdrawiam i zapraszam, Rączka.

Czas: Piątek 25.04.2011, start: godz. 13:24 - nieokreślona (zapewne około 16)
Miejsce: Bydgoszcz (Przystanki: Stary Rynek, Gdańska, FocusPark; ulice: Plac Teatralny+Mostowa, Gdańska, Jagiellońska [zastrzegam sobie prawo do drobnej modyfikacji trasy])
Wymagania: dobrze, by było, gdyby nie mieszały się w, to osoby poniżej 14 roku życia (ale przyjść popatrzeć i pogadać można), mile widziane rekwizyty z okresu (maski przeciwgazowe, płaszcze, kurtki wojskowe, hełmy, fartuchy, co wam przyjdzie do głowy), zabrać ze sobą coś do picia i na ząb, można przynieść aparat/kamerę
Kontakt: marszczarnobylski@gmail.com / Gadu-Gadu: 5982501

I Bydgoski Marsz Czarnobylski na MMBydgoszcz


______________________
Przyszedł Heos zrobić chaos. - Kamień
Jeden fałszywy przyjaciel gorszy od tysiąca prawdziwych wrogów.
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        I Bydgoski Marsz Czarnobylski