Slaider 01

Slider 02

Slider 03

Slider 04

Slider 05

Slider 06

Slider 07

Slider 08
Czołem Panie Bracie! Witamy serdecznie na naszym Sejmiku. Musisz się przedstawić odŸwiernemu, by móc korzystać z Sejmiku.
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Valkiria Network > V-Game
        Vyprawa - Temat Informacyjny
Vyprawa - Temat Informacyjny
Autor Głosy
22.01.2011 16:14

Użytkownik jest offline Xweet
Komandor
Rezerwa


Liczba głosów: 67
Pan
 0
Temat informacyjny. Sesja odbywa się w odpowiednim temacie opatrzonym tagiem "Sesja". Tu jest podawana aktualna lokacja i (w późniejszym terminie) wydarzenia i ich skutki.

Jest rok 4011. Imperium Valkirii to obecnie jedna czwarta znanej przestrzeni kosmicznej. Centra Międzygwiezdne, Międzygalaktyczne zapewniają stabilność i rozwój dla wszystkich mieszkańców. Poza buntem na Ziemi IX, są zamieszki na Jatrix III. Można rzec, że całość wygląda dobrze.

Od jakiegoś czasu niektórzy Żołnierze, niezależnie od stopni i doświadczenia byli wzywani na stację MSV Helion, mającej status stacji badawczej i eksperymentalnej. Kiedy ich oczom ukazał się księżyc mogli jeszcze wątpić w to czy to wszystko ma sens. Kiedy się otworzył i ich wpuścił do środka bez trudu zrozumieli, że właśnie wybrano ich do misji o kryptonimie "Vyprawa".

Cały kompleks jest podzielony na obszary dosyć standardowo. Jedyny wyjątek to Rdzeń, zamknięty kompleks gdzie Wywiad analizuje zdobycze, które nie do końca zgadzają się z obecnym stanem wiedzy MSV.

Z racji rozmiaru oddziału do dyspozycji został oddany prototypowy (jak większość rzeczy tu) statek MSV zwiększonego zasięgu z napęd pod- i nad-przestrzennym. Jest zmodyfikowany desantowiec. Jednak poziom modyfikacji znacznie przekracza typowe doczepienie paru gadżetów.
Plan
Nazwa tego cudeńka to MSV Hornet.______________________
Nie pytaj, co Militarna Sieć Valkiria może zrobić dla Ciebie.
Pytaj, co możesz zrobić dla MSV!

I zrób to albo zdechnij próbując (ku chwale!)
Skocz do:
 
Forum
 Valkiria Network > V-Game
        Vyprawa - Temat Informacyjny