Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Neuroshima
        Poszukiwani gracze do sesji via Skype
Poszukiwani gracze do sesji via Skype
Autor Post
28.09.2010 09:54

Użytkownik jest offline Hitchhiker
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
Poszukiwani gracze do sesji via Skype
Witam

Szukam drużyny na sesje na skype, komunikatory etc. w klimatach Neuroshimy. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu w realu, więc i tutaj raczej nie widzę problemów.

Preferencje:
<Szyderczy uśmiech>
Preferuję Post-Apo mocno postawione na realizm. Moi gracze doświadczają zatem trudów świata pełną gębą a nie realizują swoje plany jako trening przed Bollywoodzką wersją Rambo. Wymagam zatem od graczy myślenia, kombinowania i strategii. Nie prowadzę także graczy za rękę i daje dużą swobodę działań, przez co preferuję ludzi myślących nieszablonowo, ale przecież "My wszyscy, RPGowcy" tacy jesteśmy.

Pozostałe rzeczy od ustalenia.


______________________
28.09.2010 10:57

Użytkownik jest offline Lasard
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 19
Kot
 0
Zapraszam tutaj: http://po-prostu-graj.socjum.pl/
Jest to strona dla graczy via Skype, może kogoś znajdziesz :)


______________________
Odgrywanie postaci- większość z nas lubi na to tracić czas.
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Neuroshima
        Poszukiwani gracze do sesji via Skype