Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        Instrumenty
Instrumenty
Autor Post
11.09.2010 11:29

Użytkownik jest offline Ariusz
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 100
Oferma batalionowa
 0
Instrumenty
Czołem Waszmościom!

Tak sobie ostatnio myślę, i melancholia mię dopadła... Jak po szablę - to Węgliński, czy Mikiciak. Jak blachy - to Tomala. Jak ciżmy - to do Szewca. Jak żupanik - to Netka z Wrocławia, czy inna krawcowa.
A co z instrumentami? Chętnie sprawiłbym sobie bandurę, ale ni dyabła nie wiem, do kogo z tym iść? A może jest jakaś księga czy foliał, traktująca o grze na tymże instrumencie?

Z góry dziękuję Waćpanom za pomoc,

Sługa Wasz i brat Arkadiusz Jakub Michał Zgutka herbu Wilcza Głowa.


______________________
11.09.2010 23:31

Użytkownik jest offline MMochocki
Admirał
Wydział Operacyjny


Liczba postów: 801
Twardziel
 0
Ja sam się na tym nie wyznaję, ale znam zacnego znawcę. Uderzaj z tym pytaniem do Ceza: http://pl-pl.facebook.com/people/Cezary-...i/100000822793707.


______________________
Michał Łukasz Mochocki
--
http://mmochocki.blogspot.com
http://gamedec.ukw.edu.pl
https://www.facebook.com/Gamedec.UKW
12.09.2010 11:31

Użytkownik jest offline Ariusz
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 100
Oferma batalionowa
 0
Wielkie dzięki. Jeśli mię pamięć nie myli, ktoś już poruszał na sejmiku temat instrumentów, padło też jedno nazwisko rzemieślnika (tworzył instrumenty dla zespołu Jacka Kowalskiego), bodaj Tomasz Dobrzański. Może ktoś ma maila do tegoż pana?


______________________
13.09.2010 11:17

Użytkownik jest offline ARTUT
Admirał
Dowództwo


Liczba postów: 4426
Stara Gwardia
 9
Ja tam na instrumentach się nie rozeznaję. Potrafię jedynie na nosie pludrakom zagrać :)


______________________
Artur "ARTUT" Machlowski | Redaktor Naczelny | Valkiria Network | www.valkiria.net

Jak już tu ktoś kiedyś wspomniał, wszyscy powiedzą co sądzą, pokłócą się, poobrażają, poprzepraszają a ARTUT i tak zrobi swoje...

13.09.2010 19:35

Użytkownik jest offline Ariusz
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 100
Oferma batalionowa
 0
Bandura stokroć zacniejsza niż pludrackie nosy. =] A jakby instrument się znalazł, to i kroczek po kroczku nauczyłbym się brzdąkać.


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        Instrumenty