Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        Zawartość podręcznika - problem
Zawartość podręcznika - problem
Autor Post
02.06.2010 16:46

Użytkownik jest offline Brewer
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 2
Kot
 0
Witam,
W ostatnim czasie stałem się posiadaczem podręcznika podstawowego do Dzikich Pól. W zestawie (otrzymałem podręcznik i mapkę) nie mam jednak legendarnego śpiewnika. Czy w tej edycji (wydanie poprawione ed. drugiej) został on usunięty, czy taki felerny egzemplarz mi się trafił?
Pozdrawiam.


______________________
02.06.2010 17:57

Użytkownik jest offline MMochocki
Admirał
Wydział Operacyjny


Liczba postów: 801
Twardziel
 0
Zda mi się, że śpiewnika w edycji poprawionej nie ma. Jest za to tutaj: http://valkiria.net/index.php?show...rea=1&categ=20


______________________
Michał Łukasz Mochocki
--
http://mmochocki.blogspot.com
http://gamedec.ukw.edu.pl
https://www.facebook.com/Gamedec.UKW
02.06.2010 20:11

Użytkownik jest offline Brewer
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 2
Kot
 0
Hmm... Ok, dziękuję Waszmości (zaczynam nasiąkać starszą wersją polszczyzny =)), bo już się zaczynałem martwić.


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        Zawartość podręcznika - problem