Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Komputerowych i Konsolowych (Arena Gier) > Forum ogólne gier komputerowych K-60
        [ogólny]Pierwsze spojrzenie, czyli wrażenia z dema/bety.
[ogólny]Pierwsze spojrzenie, czyli wrażenia z dema/bety.
Autor Post
23.03.2010 21:20

Użytkownik jest offline Rebel
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 16
Kot
 0
Temat ogólny, czyli można pisać o każdej grze w jaką mieliście okazje zagrać w betę lub demo.

Ja nie dawno miałem okazje u kolegi na PS3 zagrać w demo Lost Planet 2. Muszę powiedzieć, że wrażenia jak najbardziej pozytywne. Był to udostępniony tryb co-op a także walka z normalnymi przeciwnikami, mini-bossami a nawet bossami z prawdziwego zdarzenia. Nie zabrakło typowych dla pierwowzoru mechów. A co mogę powiedzieć po tych kilku minutach gry? Dawajcie mi pełniaka Lost Planet 2!!! : )______________________


10.09.2014 12:59

Użytkownik jest offline Lunatik
Kapral
Poborowy


Liczba postów: 157
Mięso armatnie
 0
Nosgoth - póki co nie jest zbyt rozbudowany pod względem trybów. Co niestety strasznie spłaszcza rozgrywke. Oczywiście nie zmienia to faktu, że sam feeling i gameplay jest na wysokim poziomie i potrafi mnie wciągnąć na pare godzin. Nie mogę się doczekać, nowych klas, craftingu, nowych trybów, map itd. Gra to trzecioosbowa competetive PvP arena. Ludzie kontra wampiry. Na plus wysuwa się balans postaci. Dobrze to świadczy o twórcach :) Nic tylko czekać, na pełna wersje :P


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Komputerowych i Konsolowych (Arena Gier) > Forum ogólne gier komputerowych K-60
        [ogólny]Pierwsze spojrzenie, czyli wrażenia z dema/bety.