Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        Krakowskie granie
Krakowskie granie
Autor Post
09.11.2009 10:04

Użytkownik jest offline Chlewicki
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 2
Kot
 0
Kłaniam się waszmości,

Nazywam się Michał w DP grałem juz kilkanascie razy, zarówno jako starosta jak i gracz, głównie I edycja . Choc przyznac trzeba, ze znacznie preferuje wcielanie sie w role pana brata.

Robie sobie teraz studia uzupelniajace mgr na UJ i w zwiazku z tym w ciagu dni roboczych przebywam w Krakowie. Jeżeli byłaby wola i możliwości to z przyjemnością zagrałbym w Dzikie Pola w najbliższym czasie.

Jezeli sa chetni to prosze o wypowiedż w wątku.______________________
20.11.2009 10:34

Użytkownik jest offline Agnar
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 24
Kot
 0
No ja właśnie szukam dobrego składu do DP jeśli masz ochotę to zapraszam. Zaznaczam jednak ze gramy w trochę alternatywnej wersji historii.


______________________
May the hammer smash the cross
29.11.2009 19:28

Użytkownik jest offline Chlewicki
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 2
Kot
 0
Dalej aktualne, a jakze. Czyzby w grodzie Kraka nikt ze mna grac nie chcial ?


______________________
29.11.2009 19:40

Użytkownik jest offline Stilgar
Starszy Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 821
Twardziel
 0
Jest nas trochę więcej (np ja, Mol, Islam i inni) ale z czasem ostatnio ciężko, z powodu licznych obowiązków (a to praca licencjacka, a to praca zwykła :P). Mam nadzieje, że ulegnie to zmianie i będziem mogli się jakoś w zacnym dzikopolowym gronie spotkać (kto wie, może znów przyszykujemy jakiegoś LARPa?)______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        Krakowskie granie