Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        Gdańska Szkoła Fechtunku Bractwa Św. Jerzego
Gdańska Szkoła Fechtunku Bractwa Św. Jerzego
Autor Post
19.10.2009 15:06

Użytkownik jest offline AntoniodeBellial
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 74
Oferma batalionowa
 0
Gdańska Szkoła Fechtunku Bractwa Św. Jerzego


Jesteśmy kontynuatorami organizacji działającej w Gdańsku w latach 1584 - 1730, reaktywowanej w roku 1991 za sprawą Fechmistrza Tadeusza Pagińskiego, Hetmana Wielkiego Rycerstwa Polskiego, trenera reprezentacji Polski florecistek.
Treningi odbywają się na sali szermierczej SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 70 (Gdańsk, ul. VII Dwór 6)*
Nasi adepci szkolą się zarówno w walkach sportowych, jak i rekonstrukcji ich historycznych pierwowzorów - od walki mieczem i tarczą (Xw.), mieczem półtoraręcznym (XVw.) do walki szablą, szpadą i rapierem (XVIIw.). Główną siedzibą bractwa jest Dwór Artusa na Starym Mieście w Gdańsku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek od 19 do 21.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej piszcie na tym temacie, a postaramy się wam udzielić wszystkich niezbędnych informacji.

(Aktualnie jesteśmy w trakcie szkolenia grupy: początkującej i średniozaawansowanej w walce szablą i zaawansowanej w walce rapierem z lewakiem, co związane jest z rekonstrukcją 17-stowieczną)

* ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO
I GIMNAZJALNEGO NR 26
W GDAŃSKU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 Z KLASAMI SPORTOWYMI
GIMNAZJUM SPORTOWE NR 46
80-301 Gdańsk, ul. VII Dwór 6

UWAGA!

Zajęcia odbędą się dnia 20 października br. (wtorek) o godzinie 19:15. Wszystkich zainteresowanych, chcących przyjść na trening proszę, aby stawili się POD GŁÓWNYM WEJŚCIEM DO SZKOŁY o godzinie 19-stej.


______________________
09.10.2011 12:34

Użytkownik jest offline AntoniodeBellial
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 74
Oferma batalionowa
 0
organizujemy zajęcia szermiercze w poniedziałki i piątki o godzinie 19 w liceum ogólnokształcącym programów indywidualnych na polanki 124/2 - niskie koszty uczestnictwa pokrywające wynajem sali - zapraszamy


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dzikie Pola
        Gdańska Szkoła Fechtunku Bractwa Św. Jerzego