Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Chrzanowskie Dni Fantastyki (16-18 X 2009)
Chrzanowskie Dni Fantastyki (16-18 X 2009)
Autor Post
26.09.2009 22:05

Użytkownik jest offline Dreafus
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 9
Kot
 0
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Chrzanowski Klub Fantastyki "Galatea" serdecznie zapraszają na pierwsze Chrzanowskie Dni Fantastyki, które odbędą się 16-18 października 2009 r.

STRONA: http://galatea.dragonfans.pl/

Atrakcje:

- Cała masa gier planszowych i karcianych, w które możesz zagrać w games roomie! Ok. 40 różnych pozycji, lista na stronie imprezy.
- Turniej karciany Magic: The Gathering Grand Prix Trial Paryż! Format sealed, karty z Zendikara - zmierz się z najlepszymi! Gra u nas m.in. mistrz Polski Sławek Jabs!
- Nauka gry oraz turniej karcianki 'Veto!'.
- Warsztaty pisarskie z Jakubem Ćwiekiem.
- Stoiska księgarni z bogatą ofertą książek fantasy i science-fiction!
- Seanse wszystkich części "Władcy Pierścieni" w wersji reżyserskiej oraz fanowski film 'The Hunt for Gollum' po raz pierwszy na wielkim, kinowym ekranie!
- Pokaz i turniej gry bitewnej "Warzone", który przybliży widzom specyfikę gier bitewnych.
- Prezentacja gry 'Wolsung' – prelekcja o Wolsungu, planszówka, sesje RPG.

IMPREZA JEST BEZPŁATNA ! SZYBKI DOJAZD Z KRAKOWA, ŚLĄSKA, ZAGŁĘBIA.
Organizator nie zapewnia noclegów.

Płatny jest jedynie udział w turniejach gier karcianych oraz (niedrogie) seanse filmowe. Projekcja fanowskiego filmu "The Hunt for Gollum' jest darmowa, z ograniczoną liczbą wejściówek.

NA WSZELKIE PYTANIA ODPOWIEMY NA FORUM - http://dragonfans.pl/forum/cat55.htm______________________
29.09.2009 19:51

Użytkownik jest offline Dreafus
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 9
Kot
 0
Do MtGowców: Grand Prix Trial Paryż

Na naszej stronie internetowej ruszyły zapisy na turniej Grand Prix Trial Paryż. Prosimy o wcześniejszą rejestrację za pośrednictwem formularza. Jest ona warunkiem udziału w turnieju.
http://galatea.dragonfans.pl/?page_id=154

Garść faktów – turniej odbędzie się 18.10.2009 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Chrzanowie. Format sealed, rozgrywany kartami z Zendikara. Wpisowe 60 zł, rozkład nagród: 24/16/8/8/4/4/4/4 .______________________
04.10.2009 21:10

Użytkownik jest offline Dreafus
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 9
Kot
 0
Pokaz walk rycerskich odwołany; Dni Fantastyki już za 12 dni

Z przyczyn od nas niezależnych pokaz walk rycerskich, który miało dać Bractwo Zamku Lipowiec, został odwołany. W związku z tym usunęliśmy informację o pokazie ze strony, a Bractwo Zamku Lipowiec przestało być partnerem imprezy.

Pamiętajcie: zaczynamy już 16 października! Pełen games room (ok. 40 gier planszowych i karcianych), kino, nauka gry w popularne karcianki, warsztaty pisarskie, sesje w Wolsunga...to wszystko już za dwa tygodnie!______________________
05.10.2009 19:10

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
Zachęcam wszystkich do przyjazdu do Chrzanowa - będzie tam ekipa Kuźni Gier z prezentacją naszej karcianki Veto!, nauką gry dla chętnych i oczywiście turniejem, na które zapowiedziało się już paru graczy (również znamienitych proplayerów z Krakowa :-P).


______________________
http://questforbest.pl/
10.10.2009 14:26

Użytkownik jest offline Dreafus
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 9
Kot
 0
Mamy już plakaty! Dni Fantastyki już w piątek!

Od czwartku mamy już śliczne, świeżutkie plakaty z drukarni, którymi zamierzamy zalepić cały świat. Na pewno już teraz możecie natknąć się na nie w wielu miejscach, a tutaj: http://dragonfans.pl/forum/download.htm?id=161 możecie obejrzeć, jak wyglądają.

Dni Fantastyki zaczynają się już w piątek, za 6 dni! Serdecznie zapraszamy! Już teraz zaplanuj, na jakie atrakcje się wybierzesz http://galatea.dragonfans.pl/?page_id=180______________________
12.10.2009 16:48

Użytkownik jest offline Dreafus
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 9
Kot
 0
Darmowe wejściówki na 'Polowanie na Golluma'

Przypomnijmy: seans filmu 'Polowanie na Golluma' jest całkowicie bezpłatny! Wejściówki na seans można odbierać już od dzisiaj w Informacji chrzanowskiego MOKSiRu w godzinach od 8.00 do 20.00. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Prosimy nie zwlekać z odbiorem darmowych wejściówek, żeby nie doszło do tworzenia się olbrzymich kolejek, gdy wszyscy na ostatnią chwilę pójdą po swoje wejściówki.


______________________
15.10.2009 22:15

Użytkownik jest offline Dreafus
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 9
Kot
 0
Mamy dla was szatnię;bilety do zakupu godzinę przed seansem

Za oknem zamiecie śnieżne i kałuża na kałuży, ale już jutro (w piątek) nasza fantastyczna impreza! Specjalnie dla was otwieramy szatnię, gdzie możecie zostawić wierzchnie odzienie i swobodnie się bawić.

Garść informacji:
- Bilety na seanse Władcy Pierścieni do nabycia na godzinę przed seansem w kasie kina "Sztuka"; cena jednego 7 zł, cena karnetu (3 bilety w jednym) 15 zł.
- Film "Polowanie na Golluma"("The Hunt For Gollum") jest darmowy, wejściówki prosimy odbierać w Informacji MOKSIRu.
- Wciąż trwają zapisy na turniej MtG.
- Prosimy o zapisy na warsztaty z Jakubem Ćwiekiem. Rejestracja elektroniczna będzie dla nas użyteczną informacją o ilości uczestników. Wstęp wolny, nie potrzeba się wcześniej rejestrować.

STRONA IMPREZY: http://galatea.dragonfans.pl______________________
05.12.2009 23:31

Użytkownik jest offline Dreafus
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 9
Kot
 0
Pigmalion Fantastyki 2009 - zwycięskie prace
Opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej nagrodzone i wyróżnione prace z konkursu literackiego Pigmalion Fantastyki 2009, który został rozstrzygnięty podczas Chrzanowskich Dni Fantastyki. Zapraszamy do czytania!

Zapraszamy też do oglądania filmów i relacji pisemnych z naszej imprezy.

galatea.dragonfans.pl


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Chrzanowskie Dni Fantastyki (16-18 X 2009)