Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > World of Darkness
        Zanurz się w... - czyli Świat Mroku dla opornych
Zanurz się w... - czyli Świat Mroku dla opornych
Autor Post
30.07.2009 08:38

Użytkownik jest offline Swiechu
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
Zanurz się w...
Witam,
Na łamach serwisu internetowego Moorhold zamieściłem serię kilku artykułów mających na celu zachęcenie do gry zarówno nowicjuszy jak i weteranów w tym jakże klimatycznym systemie. Wpadłem na pomysł porozsyłania tego gdzie się da. Ponieważ jeżeli zaowocuje to choćby jednym nowym graczem, to wysiłek wart był swojej ceny. Poniżej prezentuję linki do tychże artykułów:
1. Zanurz się w... Mroku - wstęp i ogólny opis Świata Mroku:
2. Zanurz się w... Zasadzie - opis zasad i mechaniki gry
3. Zanurz się w... Kreacji - artykuł dotyczący tworzenia nowych postaci w Świecie Mroku
4. Zanurz się w... Ektoplaźmie - duchy, zjawy i inne straszydła

Z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego, że większość z Was doskonale porusza się w tym temacie i niepotrzebuje tego typu zachęceń, z drugiej jednak są to materiały, w których można znaleźć skrócone wersję zasad zarówno tych głównych, dotyczących tworzenia postaci oraz zasad odnoszących się do Zjaw.

Dodatkowo wklejam linka do mojej recenzji podręcznika Oczyma Duszy.


pozdrawiam Święchu


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > World of Darkness
        Zanurz się w... - czyli Świat Mroku dla opornych