Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Dragon 2007
Dragon 2007
Autor Post
02.02.2007 08:27

Użytkownik jest offline Miroe
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 3
Kot
 0
Po rocznej przerwie powracamy z nową siłą i jeszcze większym entuzjazmem.

Cytadela Syriusza zaprasza miłośników gier fabularnych, planszowych, karcianych, bitewnych oraz innych fanów szeroko rozumianej fantastyki na IV Ogólnopolski Konwent Gier Fantastycznych DRAGON 2007, który odbędzie się w Lublinie w dniach 21-22 kwietnia br.

Jeśli są wśród was osoby zainteresowane współtworzeniem konwentu (prelekcje, konkursy, inne), prosimy o kontakt ze mną: miroe@o2.pl

Do zobaczenia w Lublinie :)


______________________
11.03.2007 19:38

Użytkownik jest offline Miroe
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 3
Kot
 0
Ruszyła strona tegorocznego Dragonu. Wkrótce aktualizacje.


______________________
12.03.2007 09:40

Użytkownik jest offline ARTUT
Admirał
Dowództwo


Liczba postów: 4426
Stara Gwardia
 9
Byłem raz na Dragonie. Naprawdę fajny konwent. Dobrze się na nim bawiłem. Polecam!


______________________
Artur "ARTUT" Machlowski | Redaktor Naczelny | Valkiria Network | www.valkiria.net

Jak już tu ktoś kiedyś wspomniał, wszyscy powiedzą co sądzą, pokłócą się, poobrażają, poprzepraszają a ARTUT i tak zrobi swoje...

27.03.2007 22:44

Użytkownik jest offline Miroe
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 3
Kot
 0
Drobna zmiana w lokalizacji. Konwent nie odbędzie się w IV LO, znanym z Falkonów i poprzednich Dragonów lecz w Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza, które znajduje się... dosłownie za ścianą :D


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Dragon 2007