Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        Kryształowa Gra Karciana - premiera
Kryształowa Gra Karciana - premiera
Autor Post
30.05.2005 17:34

Użytkownik jest offline Majkosz
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 7
Kot
 0
4 i 5 czerwca, podczas Fantastycznych Dni Dziecka w krakowskim centrum Solway odbędzie się premiera "Crystalicum: Kryształowej Gry Karcianej" oraz pierwsze turnieje w formacie sealed deck (czyli "gramy tym, co znaleźliśmy w starterze i trzech zestawach dodatkowych").

Serdecznie zapraszamy!


______________________
01.06.2005 01:52

Użytkownik jest offline ARTUT
Admirał
Dowództwo


Liczba postów: 4426
Stara Gwardia
 9
Oooo... fajnie. Przyznam, że nie jestem na bieżąco więc nie strzelaj jeśli się wygłupię, ale czy nie dało by się udostępnić zasad wcześniej na sieci? Można by się już choć trochę nauczyć grać...


______________________
Artur "ARTUT" Machlowski | Redaktor Naczelny | Valkiria Network | www.valkiria.net

Jak już tu ktoś kiedyś wspomniał, wszyscy powiedzą co sądzą, pokłócą się, poobrażają, poprzepraszają a ARTUT i tak zrobi swoje...

01.06.2005 02:06

Użytkownik jest offline Majkosz
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 7
Kot
 0
Pomyśleliśmy o tym już wcześniej. Zasady znajdziesz, na przykład, tutaj:

Zasady Crystalicum: KGK

I w kilku innych miejscach, na przykład na stronie Wolf Fanga i Pewnym Serwisie.

Serdecznie pozdrawiam!


______________________
16.06.2005 10:16

Użytkownik jest offline Nadiv
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 21
Kot
 0
Na forum gier karcianych założyłem temat poświęcony Crystalicum KGK: http://www.valkiria.net/index.php?p=sh...;fid=44&area=1

Zapraszam ;)


______________________
Adam "Nadiv" Kuśmirek
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        Kryształowa Gra Karciana - premiera