Valkiria Network - Czym jest Valkiria?

http://valkiria.net/index.php?p=shop&action=versandkosten&area=43


Strona startowa > V-Sklep > Czym jest Valkiria?

SPOSÓB NA przeŻYCIE

Valkiria Network (inaczej Militarna Sieć Valkiria, MSV lub V-Sieć) to inicjatywa, która miała na celu propagowanie gier fabularnych (RPG - ang. Role Playing Games) oraz konsolidację polskiego środowiska miłośników tej formy rozrywki.

Aktualnie serwis Valkiria Network jest jednym z największych i najstarszych polskich internetowych portali poświęconych ogólnie rozumianej fantastyce, kulturze i tematom pokrewnym (w tym: gry fabularne, komputerowe, karciane, bitewne, planszowe, literatura, komiks, film, militaria, historia, modelarstwo, nowoczesne technologie, akcesoria itp.).

Od wielu lat Sieć Valkiria jest nieodłączną częścią naszego życia. Jakkolwiek od czasu powstania w 1998 roku wiele aspektów serwisu zmieniło się (nierzadko diametralnie) - obecna forma i idea Valkirii pozostaje taka sama: przyjazny, interaktywny serwis, gdzie każdy odwiedzający szybko zdobywa nie tylko informacje, ale także prawdziwych przyjaciół.

Wszystko to realizujemy tworząc strukturę "fantastycznej" armii rodem z powieści Science Fiction. Oczywiście ma to formę zabawy "z przymrużeniem oka" i nie ma nic wspólnego z organizacjami paramilitarnymi czy subkulturami.

ZNAJDŹ SWÓJ CEL!

Chcesz konkretów? Oto one:  

To tylko kilka czynników przemawiających za wstąpieniem w szeregi Sieci Valkiria.
Cały czas dynamicznie się rozwijamy, a najlepsze dopiero przed nami!

Jesteśmy grupą młodych i aktywnych osób, które chcą propagować dobrą formę rozrywki jaką są gry fabularne, planszowe, karciane i komputerowe. Dbamy o popularyzację fantastyki jako świetnej alternatywy dla płytkiej kultury masowej. Zależy nam na tym by promować mądre i pożyteczne gry, ale jesteśmy dalecy od popadania w skrajności. Nie chcemy wiązać się z żadną grupą polityczną czy religijną. Przestrzegamy polskiego prawa i szanujemy nasze narodowe tradycje.

Zapraszamy do eksploracji V-Sieci. Pamiętaj o jednym: jako że w fantastyce liczy się wyobraźnia i umiejętność wczuwania się w wyimaginowane sytuacje, nasz serwis posiada swoisty klimat i styl. Nie ma się jednak czego obawiać - należy spoglądać na to z przymrużeniem oka, bowiem w gruncie rzeczy chodzi o dobrą zabawę.

Ku chwale Valkirii!


Aby rozwiać ewentualne wątpliwości czy obawy, a także w trosce o zdrowie i czas Organów Ścigania, Mediów, Życzliwych, Przedstawicieli Wszelkich Kościołów, Ras i Wyznań informujemy, że:

Valkiria

alias Valkiria Network alias Sieć Valkiria alias V-Sieć alias Militarna Sieć Valkiria alias Inicjatywa "Valkiria"

NIE odpowiadamy za jakiekolwiek działania czy opinie Użytkowników i Sympatyków Valkirii, jak również za treści w niej publikowane.

W szczególności NIE prowadzimy żadnych działań przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej.

I NIE traktujemy wszystkiego poważnie (za wyjątkiem m.in. umów, pieniędzy, tajemnicy korespondencji, praw człowieka, praw autorskich, spamu i polityki prywatności. Pełna lista wyjątków za bardzo obciążyłaby serwer).